האקדמ-יה
הבית לרוחניות מעשית
ואהבת לרעך כמוך

"ובחרת בחיים"

התכנית המקיפה להרחבת התודעה ולרוחניות מעשית התכנית מבוססת על עקרונות מתוך חכמת הקבלה והקואצ'ינג

התכנית המקיפה להרחבת התודעה ולרוחניות מעשית
התכנית מבוססת על עקרונות מתוך חכמת הקבלה והקואצ'ינג

7 השערים ליצירת שלום פנימי,
בהובלת אליהו ויצמן

הצטרפו אלינו  למסע מרחיב ומדייק תודעה שיעזור לכם להגביר את העשייה והשקט הנפשי בחייכם בשלמות, בשמחה, בהתמסרות ובתשוקה.

שלום רב, שמי אליהו ויצמן, מאמן לרוחניות מעשית ומייסד האקדמ-יה,  הבית לרוחניות מעשית וללימודי תודעה גבוהה. רוחניות מעשית הינו תחום לימודים פרקטי ותכליתי המשלב בתוכו רוחניות ומעשיות. אדם יכול להיות מאוד רוחני ועדיין לעשות ביזנס. הדיוק בין הרוחניות למעשיות מייצר שקט נפשי, שמחה שאינה תלויה בדבר והצלחות רבות גם בעולם החומר.

העבודה שלנו היא להיות בשירות. גם ללמוד לקבל זה חשוב. מי שבוחר להיות בשירות, הקבלה תגיע ללא מאמץ.  מה שמניע אותי זה עשיית טוב בעולם. מצאתי שרוחניות ומעשיות ששלובים יחד מייצרות את התוצאות הטובות ביותר בחיים. הרוחניים יתחברו אליי כיוון שאני מדבר בשפתם. המעשיים יתחברו אליי כיוון שאני מדבר בשפתם. .

ההרשמה תפתח ב30/11/2020. השאירו פרטיכם וקבלו סילבוס למייל

אם אתם מוכנים לפגוש את עצמכם באמת ברבדים שמעולם לא חוויתם ולהתעורר לחיים מלאים, עשירים ויוצאי-דופן
השאירו פרטים בטופס זה והצטרפו גם אתם לתכנית הלימודים שתאפשר לכם לשנות ולהפוך את חייכם ליצירת מופת של חגיגה, השפעה ואהבה

אם אתם מוכנים לפגוש את עצמכם באמת ברבדים שמעולם לא חוויתם ולהתעורר לחיים מלאים, עשירים ויוצאי-דופן, השאירו פרטים בטופס זה והצטרפו גם אתם לתכנית הלימודים שתאפשר לכם לשנות ולהפוך את חייכם ליצירת מופת של חגיגה, השפעה ואהבה

חשוב מאוד!!!
אל תיתן למילה "רוחניות" להטעות אותך.

רוחניות מעשית הינו תחום מאוד פרקטי ותכליתי. שאל/י את עצמך, האם את/ה עשוי רק מגוף, בשר ועצמות או שיש חלקים עמוקים יותר בתוכך? תקראו לזה נשמה, תבונה אינסופית או חוקי הייקום. האם אתם מחוברים לגרעין העמוק בתוככם שממנו הכל נובע? או שאתם במרדף תמידי סביב הזנב של עצמכם, רודפים אחר תוצאות, הישגים, מעמד וכבוד אבל לא מרגישים נחת רוח ושלווה? רוחניות מעשית משמעו שכולנו רוצים את אותו הדבר: יותר שמחה, יותר אהבה, יותר שפע וכסף, יותר נחת רוח, יותר תשוקה לחיים, יותר משמעות, תחושת מסוגלות ובטחון שחיינו נמצאים במסלול הנכון ובעיקר תחושת חיבור לעצמנו ולסובב אותנו. העבודה שלנו היא לוודא שכל הכתוב לעיל יתרחש בחייך, אלא מה, הפעם מתוך חיבור לגרעין העמוק בתוכך ממנו הכל נובע, כיוון שרק מתוך החיבור למקור שלך, רצונותיך העמוקים יתממשו ויהפכו לנצחיים.

 בפסקה אחת – כולנו רוצים תענוג בחיים. המטרה שלנו היא ללמד אותך לייצר תענוג שנשאר ולא כזה שמסתלק ומשאיר ריקנות אחריו וזה יתרחש באמצעות  לימוד מעמיק מחבר ומשמח שייתן לחייך משמעות ותחושת כיוון ברורה ויביא לחופש אמיתי בחייך- החופש לבחור נכון.

למי התכנית מתאימה?

לכל מי שחכמת הקבלה מעניינת אותו

לכל אדם תוצאתי שרוצה להשתמש ביכולות שלו להובלת וליצירת תוצאות מתוך תודעה רחבה יותר

לכל אדם רוחני שרוצה לתרגם את הרוחניות שלו לעשייה משמעותית ומניבה

למנהלים, בעלי עסקים, מאמנים ומטפלים שנמצאים בעשייה משמעותית

לגילאי 32 ומעלה

לאנשים שמתמודדים עם אתגר בריאותי ומבינים שריפוי אמיתי מתחיל מבפנים

לאנשים שמבינים שכל סוגי היחסים בחיים (זוגיות, ילדים, משפחה וקריירה) מתחילים בזוגיות שלנו עם עצמנו

לאנשים שמתמודדים עם סטרס ורוצים להגביר את רמת השמחה בחייהם

לאנשים הנמצאים בעולם ההתפתחות האישית והרוחנית מזה שנים ומרגישים שחסר להם אלמנט נוסף לחיות את חייהם בשלום, שמחה, בעשייה משמעותית מתוך שקט פנימי.

לאנשים הרוצים לתת לעצמם את המתנה הזו של כמה שעות עצירה של העומס היומיומי ולקבל לימוד שמחייה את הגוף והנפש

לאנשים הנמצאים בצומת תעסוקתי או אישי

רוב בני האדם מתנהגים בשאננות, נותנים לזמן לחלוף להם בין האצבעות, עושים דברים על אוטומט, מנסים להוכיח לאחרים שהם יכולים וחושבים ששינוי אמיתי ומתמשך יכול לקרות כבדרך אגב, כדרך המקרה, אבל זה לא עובד ככה. טרנספורמציה, שינוי מתמשך, שפע, שמחה, בריאות. כל אלה דורשים לימוד מעמיק, סביבה מעצימה ולמידת טכניקות לשינוי הרגלים.

 את כל אלה תקבלו בתכנית הלימודים השנתית ועוד הרבה יותר מזה

ההרשמה תפתח ב30/11/2020. השאירו פרטיכם וקבלו סילבוס למייל

לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים, שיחת ייעוץ ולהרשמה ולקבלת הסילבוס המלא של התכנית

מה נלמד בתכנית השנתית?

התכנית השנתית "ובחרת בחיים – 7 השערים ליצירת שלום פנימי" הינה תכנית שניתן להצטרף לכולה או לחלקה. התכנית המלאה מתאימה למי שרוצה להגיע לרמה רוחנית גבוהה, לייצר תוצאות שהינן בהלימה למצב הרוחני ולהיות בסביבה תומכת שתיתן את הדרייב לעשות. תכנית הלימודים עוצבה במיוחד לתת לך לימוד רחב ועמוק שיביא לזיכוך ולחיבור עמוק שלך עם עצמך ועם הסובב אותך, ראשית למען עצמך ושנית למען שתוכל להתנהל ולהשפיע על כל האנשים שאתה נוגע בחייהם. הלימוד משלב בתוכו עקרונות מתוך חכמת הקבלה, האימון, סודות האותיות, סיפורים אישים מעוררי השראה ומתודה מסודרת ומובנת ליצירת זיכוך פנימי וטרנספורמציה.

 • "איך ליצור מציאות של בריאות ברגעי חולי ותשישות מה שיאפשר לך להיות במצב של רפואה מונעת 24/07.
 • איך לשפר את האנרגיה והחיוניות בשגרה מה שיאפשר לך להיות באנרגיה מיטבית כל שעות היום.
 •  נלמד את עקרונות הריפוי הטבעי, מה שיאפשר לך להפעיל את כוחות הריפוי האדירים שקיימים בתוכך ולהמנע מתרופות העולם החדש.
 • בשער זה נלמד לעומק מהם גורמי המחלות ומה מייצר חיים ובריאות, מה שיאפשר לך לקבל שליטה על בריאותך ובריאות יקיריך.
 • בשער זה נטמיע  הרגלי חיים נכונים, פשוטים ומהנים ליצירת שינוי מתמשך  ולמעבר לאורח חיים בריא מה שיאפשר לך לנהל את חייך מתוך בחירה ואנרגיה גבוהה ולא מתוך אילוץ ותחושת אין ברירה.
 • בשער זה ניצור בסיס אנרגטי וגופני חזק מה שיאפשר לך להרגיש אנרגטי לאורך זמן כך שתוכל להגשים את מטרותיך ושאיפותיך.
 •  נלמד איך לעורר את אנרגיית היצירה והביטוי האדירה שקיימת ופועמת בתוכך מה שיאפשר לך להיות יעיל ואפקטיבי בכל תחום בחייך.
 •  נלמד איך להתמיר את כל פחדיך לדחפים אדירים להצלחה מה שיאפשר לך לפרוץ גבולות ולעשות דברים שלא חשבת שאתה מסוגל לעשות.
 • המעכב לכל התקדמות בחיים הוא תמיד פחד ולכן  נלמד לעומק איך לא לתת לפחדים שלנו לשתק אותנו אלא להשתמש בהם ככוח מניע להתקדמות ולפריצת גבולות מה שיאפשר לך לייצר תוצאות משמעותיות בכל תחום בחייך בכל מציאות חיים שהנך נמצא בה.
 • הפך הפחד הוא תקווה. יחד נלמד להתמיר את הפחד לתדר של תקווה ואהבה, מה שיאפשר לך את אורך הרוח לנוע ולפעול בעולם ולעשות את הדבר הנכון גם אם לכאורה אין לך את כל הכסף, זמן, זוגיות, ידע….  
 •  נלמד איך לחזק את הביטחון העצמי ושפת הגוף, מה שיאפשר לך לבטא את עצמך בחופשיות בעבודה, בזוגיות, עם המשפחה ובעיקר עם עצמך.
 •    נלמד איך לשחרר פוביות, לחצים וחרדות שמקורן פחד ונעבוד על כוחן האדיר של  המחשבות מה שיאפשר לך לייצר תוצאות יוצאות מגדר הרגיל ולפעול מתוך תחושת שחרור וידיעה שאתה במסלול הנכון.
 • בעידן של היום אנו נדרשים לקבל אלפי החלטות מידי יום, רובם החלטות לא מודעות. יחד עם זאת החלטות מעצבות את העתיד שלנו. מהות השער הזה היא ללמד אתכם איך לקבל החלטות ממקום יותר מדויק ומחובר שלכם מה שיאפשר לך להרגיש שלם מבפנים.
 •  נלמד איך לעשות סדר בגן החיות הרגשי שנמצא בתוכנו מה שיאפשר לך להרגיש משוחרר ונקי מעכבות.
 •  נלמד על הכוחות הבלתי נראים הקיימים בתוכך ואשר אחראיים על כל פעולה והחלטה שלך מה שיאפשר לך לקבל החלטות נכונות ומדויקות יותר למי שאתה ולמי שאתה רוצה להיות בחיים האלה.
 •   נלמד איך לקבל החלטות מתוך חיבור בין המוח ללב מה שיאפשר לך לפעול מתוך נחת רוח ושקט פנימי גם בשגרה ובפרט בתקופות עמוסות ולחוצות.
 •  נעבוד  על חיבור לכוח האינטואיציה וניהול האנרגיה והזמן שלכם. כמו כן נשקיע זמן בהגעה לאיזון רגשי, תיקון המידות הרעות, כעס, קנאה, עצב, חמדנות, עצלנות, גאווה, כל אלה יאפשרו לך לצאת "מהכלא הרגשי" שבו כלואים רוב אוכלוסיית העולם, להיות שמח בחלקך, להפסיק לרצות אחרים מצד אחד אך לשמור על אמפתיות ונועם הליכות מצד שני, להרגיש חזק, נחוש, מלא בשמחה, תשוקה ואהבה.
 • כאן נעבוד ב 3 רבדים: אומנות ההשפעה, עסקים רווחים שמשפיעים שפע טוב בעולם ושמחה ללא תלות חיצונית.
 •  נלמד איך למשוך שפע חומרי ורוחני מה שיאפשר לך גם להרוויח כסף, גם להנות מהפירות של הכסף ובעיקר להיות בשמחה שאינה תלויה בשום גורם חיצוני.
 • שורש הכאב של האנשים בחיים הוא הרצון לקבל תענוג. אם לא מקבלים את התענוג נכון, התענוג הופך לנגע. בשער זה נלמד עקרונות ליצירת שפע רב בחיים ברמה חומרית ורוחנית מה שיאפשר לך להיות בשמחה אדירה גם במצבים מאתגרים לא מתוך מקום תלוש ואדיש אלא מתוך תנועה פנימית חופשיה שתאפשר לך להתגבר על  דחיינות, עצלנות רגעית  וחוסר רצון לפעול ובכך לצאת ממצבים מאתגרים בעסקים ובחיים ולעלות לשלב הבא.
 •   נלמד איך להשפיע שפע טוב בעולם שכן אין דבר נפלא יותר מאשר להרוויח כסף מעשייה חיוביות, מהנה שהופכת את העולם שלנו למקום טוב יותר. כל אלה יאפשרו לך להרגיש משמעותי, חשוב, מוערך ושלחייך יש משמעות עמוקה וייחודית.
 •  נלמד עקרונות מתוך אומנות ההשפעה". רוב אוכלוסיית העולם עוסקת באומנות השכנוע. שכנוע אותיות הכנעה. הרוב מנסים להכניע אחד את השני בעסקים, בכסף, בדעות ובכל מערכות היחסים שלנו. בשער זה נעשה התמרת תדר ונלמד איך להשפיע על עצמנו ועל הסובבים אותנו ללא הכנעה, ללא שכנוע אלא על ידי מתן שפע וערך אמיתי. כל אלה יאפשרו לך לנהל את חייך ועסקיך בכיף בשמחה ובמינימום לחץ שלילי.
 • כולנו יודעים שעניינים כספים מטרידים את רוב האוכלוסיה. העניים סובלים כי אין להם והעשירים סובלים שמא יאבדו את מה שיש להם. השער הזה יעשה לכם סדר אחת ולתמיד במרחב הזה וילמד אותך איך להיות מנהיג, להפוך את הרצון לקבל לעצמך לרצון להשפיע מה שיאפשר לך להיות יותר שבע רצון מהעשייה שלך בחיים ובעיקר להתחבר מתוך מקום רוחני לחיים המעשיים ובכך להרגיש שקיבלת את המתנה של 2 העולמות. 
 •  נלמד עקרונות מבוא להגדלת הרווחים בין אם כשכירים או כעצמאיים תוך כדי עשייה חיובית ועלייה ברמת השמחה מה שיאפשר לך יותר שקט כלכלי.
 • בשער זה נלמד מבוא לשיפור שפת הגוף, הטונציה ושימוש במילים מה שיאפשר לך לחזק את תחושת הבטחון ואת היכולת לעמוד ולדבר בנחת מול ועם אנשים.
 • השער הזה בעיקר ילמד אותך איך להיות שופע מבפנים כך שכל פעולה שלך תגיע ממקום מלא ושלם. כל אלה יאפשרו לך להיות משפיע ומנהיג ברמה שתבחר לתת בחיים האלה.
 • כל בית אב שלישי בממוצע מתפרק וזה עוד לפני שאנחנו מדברים על אלה שסובלים בחיבור הזוגי, כל הרווקים והגרושים שלא מצליחים להתחבר כמו שצריך ואלה שויתרו מראש. עיקר הבעיה נובעת מכך שגברים ונשים כאחד שכחו את המהות האמיתית שלהם. מהות הלימוד כאן היא להתחבר מחדש למי שאתם באמת לאיכויות הזכריות והנקביות שבתוככם תוך כדי שמירה על הרגישות והעוצמה הקיימת בכם. כל אלה יאפשרו לכם לייצר ולשמר  מערכות יחסים אינטימיות המבוססות על אהבת אמת, הרמוניה וכבוד הדדי.
 •  נלמד איך לאזן את הקטבים הזכרים והנקבים הנמצאים בתוכך מה שיאפשר לך להבין את עצמך ברמה עמוקה, לשחרר טראומות ילדות הקשורות לחיבור עם ההורים ולהבין מהם נקודות החוזקה והחולשה שלך ביחסים זוגיים אינטימיים ולזהות ולעבוד על עצמך ברמת השורש.
 •  נלמד איך לייצר  מציאות של אהבת אמת מה  שיאפשר לך לייצר, לשמר ולטפח את החיבור הזוגי שלך עם עצמך קודם ועם הפרטנר הזוגי שבחרת ולחיות בהרמוניה ובשמחה על אף האתגרים שעולים מעת לעת.
 •  בעוד שבכל שער שאנו נעבור תחול התמרה תודעתית אדירה שתביא ליישום בשטח, 2 השערים האחרונים בשיטה שפיתחתי הינם שערים עמוקים ורוחנים יותר לעיתים ברמה של קסם ופלא של ממש מה שיאפשר לך להגיע לחיבור עמוק יותר עם עצמך ועם הסובבים אותך.
 • העולם בו אנו חיים מלא בהסחות דעת ועומס טכנולוגי אדיר. רוב בני האדם, בעקבות ריבוי המשימות והגירויים מגיבים לחיים ולא יוצרים את מציאות חייהם. שער אותיות רעש אותיות שיעור. בשער זה נלמד איך לשחרר את הרעשים החיצונים והפנימים וללמוד את השיעור שיסייע לנו להעלות את שיעור הקומה שלנו כאנשים, כהורים לילדינו, כילדים להורינו כחברים, כבני משפחה, כמנהלים וכעובדים אך בעיקר את שיעור הקומה שלנו ביחס לעצמנו כי משם הכל נובע. 
 •  נלמד איך למצוא לגלות ולחיות את הייעוד שלך בעולם על ידי תהליכי התבוננות והגות מעמיקים מה שיאפשר לך למצוא את את נקודת האמת בתוכך מתוך עבודה פנימית.
 •  נלמד את עקרונות המבוא לשחרור מסבל מה שיאפשר לך להרגיש מבפנים, ממש בתוך הגוף שלך, הוקרת תודה וחיבור בין הגוף שלך לנשמה.
 •  נעשה עבודה על חיבור לחזון שמחובר לייעוד, נעבור תהליכי התבוננות ומדיטיציה שיאפשרו לך להרגיע את הנפש, לצחצח את הנשמה ממש ולהתחבר לרצונות האמיתים הקיימים בתוכך.
 • בשער זה, האחרון בשיטת 7 השערים ליצירת שלום פנימי נלמד איך להבריא את החלקים העמוקים ביותר בתוכנו מה שיאפשר לך להגיע לשלום פנימי אמיתי עם עצמך ולתחושה של אהבה פנימית עמוקה לעצמך, לבורא עולם ולסובבים אותך.
 • נלמד איך ליצור מורשת חזקה  ולהבריא את החלקים העמוקים ביותר בתוככם מה שיאפשר לך  להעצים, לשפר ולאחות מחדש במידת הצורך את החיבורים עם היקרים לכם מכל.
 • העבודה כאן תחבר אתכם לתכלית של הייעוד שלכם, לתכלית החייים ולתכלית הבריאה מה שיאפשר לכם להבין למה אתם כאן באמת.
 • כאן נלמד איך  לראות את העולם מנקודת מבט אוהבת יותר,  עוצמתית יותר ובעיקר נכונה יותר מה שיאפשר לכם לשחרר משקעים מהעבר ולקחת 100% אחריות על חייכם.
 • שער זה הוא למעשה מבוא למודל שברגע שתהיה מסה קריטית של אנשים בו יוכל להביא שלום פנימי וחיצוני לעולם כולו. מי שיעמיק בשער הזה לעומק יוכל באמצעות הכלים והטכנולוגיה של השער לטאטא ולנקות את הפסולת הרגשית המנטלית והרוחנית שקיימת בו שכן רק אם כל אדם ינקה את סביבת ביתו נוכל להגיע לשלום אמיתי. 

שער 1 - ממחלה להחלמה - בריאות ואנרגיה

 •    נלמד איך ליצור מציאות של בריאות ברגעי חולי ותשישות מה שיאפשר לך להיות במצב של רפואה מונעת 24/07.
 • איך לשפר את האנרגיה והחיוניות בשגרה מה שיאפשר לך להיות באנרגיה מיטבית כל שעות היום.
 •  נלמד את עקרונות הריפוי הטבעי, מה שיאפשר לך להפעיל את כוחות הריפוי האדירים שקיימים בתוכך ולהמנע מתרופות העולם החדש.
 •  נלמד לעומק מהם גורמי המחלות ומה מייצר חיים ובריאות, מה שיאפשר לך לקבל שליטה על בריאותך ובריאות יקיריך.
 •  נטמיע  הרגלי חיים נכונים, פשוטים ומהנים ליצירת שינוי מתמשך   ולמעבר לאורח חיים בריא מה שיאפשר לך לנהל את חייך מתוך בחירה ואנרגיה גבוהה ולא מתוך אילוץ ותחושת אין ברירה.
 •  ניצור בסיס אנרגטי וגופני חזק מה שיאפשר לך להרגיש אנרגטי לאורך זמן כך שתוכל להגשים את מטרותיך ושאיפותיך. 

שער 2 - מפחד לדחף - שחרור פחדים.

 •  נלמד איך לעורר את אנרגיית היצירה והביטוי האדירה שקיימת ופועמת בתוכך מה שיאפשר לך להיות יעיל ואפקטיבי בכל תחום בחייך.
 •  נלמד איך להתמיר את כל פחדיך לדחפים אדירים להצלחה מה שיאפשר לך לפרוץ גבולות ולעשות דברים שלא חשבת שאתה מסוגל לעשות.
 • המעכב לכל התקדמות בחיים הוא תמיד פחד ולכן  נלמד לעומק איך לא לתת לפחדים שלנו לשתק אותנו אלא להשתמש בהם ככוח מניע להתקדמות ולפריצת גבולות מה שיאפשר לך לייצר תוצאות משמעותיות בכל תחום בחייך בכל מציאות חיים שהנך נמצא בה.
 • הפך הפחד הוא תקווה. יחד נלמד להתמיר את הפחד לתדר של תקווה ואהבה, מה שיאפשר לך את אורך הרוח לנוע ולפעול בעולם ולעשות את הדבר הנכון גם אם לכאורה אין לך את כל הכסף, זמן, זוגיות, ידע….  
 •  נלמד איך לחזק את הביטחון העצמי ושפת הגוף, מה שיאפשר לך לבטא את עצמך בחופשיות בעבודה, בזוגיות, עם המשפחה ובעיקר עם עצמך.
 •    נלמד איך לשחרר פוביות, לחצים וחרדות שמקורן פחד ונעבוד על כוחן האדיר של  המחשבות מה שיאפשר לך לייצר תוצאות יוצאות מגדר הרגיל ולפעול מתוך תחושת שחרור וידיעה שאתה במסלול הנכון.

שער 3 - מבלבול ללבלוב

 • בעידן של היום אנו נדרשים לקבל אלפי החלטות מידי יום, רובם החלטות לא מודעות. יחד עם זאת החלטות מעצבות את העתיד שלנו. מהות השער הזה היא ללמד אתכם איך לקבל החלטות ממקום יותר מדויק ומחובר שלכם מה שיאפשר לך להרגיש שלם מבפנים.
 •  נלמד איך לעשות סדר בגן החיות הרגשי שנמצא בתוכנו מה שיאפשר לך להרגיש משוחרר ונקי מעכבות.
 •  נלמד על הכוחות הבלתי נראים הקיימים בתוכך ואשר אחראיים על כל פעולה והחלטה שלך מה שיאפשר לך לקבל החלטות נכונות ומדויקות יותר למי שאתה ולמי שאתה רוצה להיות בחיים האלה.
 •   נלמד איך לקבל החלטות מתוך חיבור בין המוח ללב מה שיאפשר לך לפעול מתוך נחת רוח ושקט פנימי גם בשגרה ובפרט בתקופות עמוסות ולחוצות.
 •  נעבוד  על חיבור לכוח האינטואיציה וניהול האנרגיה והזמן שלכם. כמו כן נשקיע זמן בהגעה לאיזון רגשי, תיקון המידות הרעות, כעס, קנאה, עצב, חמדנות, עצלנות, גאווה, כל אלה יאפשרו לך לצאת "מהכלא הרגשי" שבו כלואים רוב אוכלוסיית העולם, להיות שמח בחלקך, להפסיק לרצות אחרים מצד אחד אך לשמור על אמפתיות ונועם הליכות מצד שני, להרגיש חזק, נחוש, מלא בשמחה, תשוקה ואהבה.

שער 4 - מהשפעה לשפע

 • כאן נעבוד ב 3 רבדים: אומנות ההשפעה, עסקים רווחים שמשפיעים שפע טוב בעולם ושמחה ללא תלות חיצונית.
 •  נלמד איך למשוך שפע חומרי ורוחני מה שיאפשר לך גם להרוויח כסף, גם להנות מהפירות של הכסף ובעיקר להיות בשמחה שאינה תלויה בשום גורם חיצוני.
 • שורש הכאב של האנשים בחיים הוא הרצון לקבל תענוג. אם לא מקבלים את התענוג נכון, התענוג הופך לנגע. בשער זה נלמד עקרונות ליצירת שפע רב בחיים ברמה חומרית ורוחנית מה שיאפשר לך להיות בשמחה אדירה גם במצבים מאתגרים לא מתוך מקום תלוש ואדיש אלא מתוך תנועה פנימית חופשיה שתאפשר לך להתגבר על  דחיינות, עצלנות רגעית  וחוסר רצון לפעול ובכך לצאת ממצבים מאתגרים בעסקים ובחיים ולעלות לשלב הבא.
 •   נלמד איך להשפיע שפע טוב בעולם שכן אין דבר נפלא יותר מאשר להרוויח כסף מעשייה חיוביות, מהנה שהופכת את העולם שלנו למקום טוב יותר. כל אלה יאפשרו לך להרגיש משמעותי, חשוב, מוערך ושלחייך יש משמעות עמוקה וייחודית.
 •  נלמד עקרונות מתוך אומנות ההשפעה". רוב אוכלוסיית העולם עוסקת באומנות השכנוע. שכנוע אותיות הכנעה. הרוב מנסים להכניע אחד את השני בעסקים, בכסף, בדעות ובכל מערכות היחסים שלנו. בשער זה נעשה התמרת תדר ונלמד איך להשפיע על עצמנו ועל הסובבים אותנו ללא הכנעה, ללא שכנוע אלא על ידי מתן שפע וערך אמיתי. כל אלה יאפשרו לך לנהל את חייך ועסקיך בכיף בשמחה ובמינימום לחץ שלילי.
 • כולנו יודעים שעניינים כספים מטרידים את רוב האוכלוסיה. העניים סובלים כי אין להם והעשירים סובלים שמא יאבדו את מה שיש להם. השער הזה יעשה לכם סדר אחת ולתמיד במרחב הזה וילמד אותך איך להיות מנהיג, להפוך את הרצון לקבל לעצמך לרצון להשפיע מה שיאפשר לך להיות יותר שבע רצון מהעשייה שלך בחיים ובעיקר להתחבר מתוך מקום רוחני לחיים המעשיים ובכך להרגיש שקיבלת את המתנה של 2 העולמות. 
 •  נלמד עקרונות מבוא להגדלת הרווחים בין אם כשכירים או כעצמאיים תוך כדי עשייה חיובית ועלייה ברמת השמחה מה שיאפשר לך יותר שקט כלכלי.
 • בשער זה נלמד מבוא לשיפור שפת הגוף, הטונציה ושימוש במילים מה שיאפשר לך לחזק את תחושת הבטחון ואת היכולת לעמוד ולדבר בנחת מול ועם אנשים.
 • השער הזה בעיקר ילמד אותך איך להיות שופע מבפנים כך שכל פעולה שלך תגיע ממקום מלא ושלם. כל אלה יאפשרו לך להיות משפיע ומנהיג ברמה שתבחר לתת בחיים האלה.

שער 5 - מיחד לאיחוד-אהבה ושלום בית

 • כל בית אב שלישי בממוצע מתפרק וזה עוד לפני שאנחנו מדברים על אלה שסובלים בחיבור הזוגי, כל הרווקים והגרושים שלא מצליחים להתחבר כמו שצריך ואלה שויתרו מראש. עיקר הבעיה נובעת מכך שגברים ונשים כאחד שכחו את המהות האמיתית שלהם. מהות הלימוד כאן היא להתחבר מחדש למי שאתם באמת לאיכויות הזכריות והנקביות שבתוככם תוך כדי שמירה על הרגישות והעוצמה הקיימת בכם. כל אלה יאפשרו לכם לייצר ולשמר  מערכות יחסים אינטימיות המבוססות על אהבת אמת, הרמוניה וכבוד הדדי.
 •  נלמד איך לאזן את הקטבים הזכרים והנקבים הנמצאים בתוכך מה שיאפשר לך להבין את עצמך ברמה עמוקה, לשחרר טראומות ילדות הקשורות לחיבור עם ההורים ולהבין מהם נקודות החוזקה והחולשה שלך ביחסים זוגיים אינטימיים ולזהות ולעבוד על עצמך ברמת השורש.
 •  נלמד איך לייצר  מציאות של אהבת אמת מה  שיאפשר לך לייצר, לשמר ולטפח את החיבור הזוגי שלך עם עצמך קודם ועם הפרטנר הזוגי שבחרת ולחיות בהרמוניה ובשמחה על אף האתגרים שעולים מעת לעת.

שער 6 - מהמתנה לנתינה

 •  בעוד שבכל שער שאנו נעבור תחול התמרה תודעתית אדירה שתביא ליישום בשטח, 2 השערים האחרונים בשיטה שפיתחתי הינם שערים עמוקים ורוחנים יותר לעיתים ברמה של קסם ופלא של ממש מה שיאפשר לך להגיע לחיבור עמוק יותר עם עצמך ועם הסובבים אותך.
 • העולם בו אנו חיים מלא בהסחות דעת ועומס טכנולוגי אדיר. רוב בני האדם, בעקבות ריבוי המשימות והגירויים מגיבים לחיים ולא יוצרים את מציאות חייהם. שער אותיות רעש אותיות שיעור. בשער זה נלמד איך לשחרר את הרעשים החיצונים והפנימים וללמוד את השיעור שיסייע לנו להעלות את שיעור הקומה שלנו כאנשים, כהורים לילדינו, כילדים להורינו כחברים, כבני משפחה, כמנהלים וכעובדים אך בעיקר את שיעור הקומה שלנו ביחס לעצמנו כי משם הכל נובע. 
 •  נלמד איך למצוא לגלות ולחיות את הייעוד שלך בעולם על ידי תהליכי התבוננות והגות מעמיקים מה שיאפשר לך למצוא את את נקודת האמת בתוכך מתוך עבודה פנימית.
 •  נלמד את עקרונות המבוא לשחרור מסבל מה שיאפשר לך להרגיש מבפנים, ממש בתוך הגוף שלך, הוקרת תודה וחיבור בין הגוף שלך לנשמה.
 •  נעשה עבודה על חיבור לחזון שמחובר לייעוד, נעבור תהליכי התבוננות ומדיטיציה שיאפשרו לך להרגיע את הנפש, לצחצח את הנשמה ממש ולהתחבר לרצונות האמיתים הקיימים בתוכך.

שער 7 - מניתוק לתיקון מבוא לגישת 100% אחריות

 • בשער זה, האחרון בשיטת 7 השערים ליצירת שלום פנימי נלמד איך להבריא את החלקים העמוקים ביותר בתוכנו מה שיאפשר לך להגיע לשלום פנימי אמיתי עם עצמך ולתחושה של אהבה פנימית עמוקה לעצמך, לבורא עולם ולסובבים אותך.
 • נלמד איך ליצור מורשת חזקה  ולהבריא את החלקים העמוקים ביותר בתוככם מה שיאפשר לך  להעצים, לשפר ולאחות מחדש במידת הצורך את החיבורים עם היקרים לכם מכל.
 • העבודה כאן תחבר אתכם לתכלית של הייעוד שלכם, לתכלית החייים ולתכלית הבריאה מה שיאפשר לכם להבין למה אתם כאן באמת.
 • כאן נלמד איך  לראות את העולם מנקודת מבט אוהבת יותר,  עוצמתית יותר ובעיקר נכונה יותר מה שיאפשר לכם לשחרר משקעים מהעבר ולקחת 100% אחריות על חייכם.
 • שער זה הוא למעשה מבוא למודל שברגע שתהיה מסה קריטית של אנשים בו יוכל להביא שלום פנימי וחיצוני לעולם כולו. מי שיעמיק בשער הזה לעומק יוכל באמצעות הכלים והטכנולוגיה של השער לטאטא ולנקות את הפסולת הרגשית המנטלית והרוחנית שקיימת בו שכן רק אם כל אדם ינקה את סביבת ביתו נוכל להגיע לשלום אמיתי. 

הכי חשוב שתדעו שהלימוד הוא חי, אקטיבי, בגובה העינים וסוחף. פעמים רבות עולות שאלות בכיתה, מתקבלים שיתופים וסיפורים של המשתתפים שעולים בעקבות הלימוד. ברמה אישית הרגעים האלה שבהם מתרחשת התמרה תודעתית ומישהו משתף הצלחה או התגברות על מכשול, היא למעשה המתנה הגדולה ביותר שכולנו יכולים לקבל!

ההרשמה תפתח ב30/11/2020. השאירו פרטיכם וקבלו סילבוס למייל

אני רוצה להצטרף לתכנית הלימודים השנתית!
אני מוכן לעשות את הצעד הראשון ורוצה שיצרו איתי קשר!

לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים, שיחת ייעוץ ולהרשמה ולקבלת הסילבוס המלא של התכנית

עדויות של משתתפים

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

אודותי

שמי אליהו ויצמן, אני מאמן לרוחניות מעשית ועוסק בהרחבת התודעה של אנשים ובהפיכת מחשבות התת מודע למודע. פיתחתי את שיטת 7 השערים ליצירת שלום פנימי העוסקת בריפוי גוף נפש, יצירת תוצאות משמעותיות בחיים מתוך תשוקה, שמחה ואיזון פנימי.

את השיטה פתחתי מתוך משבר עסקי שהוביל לבעיה גופנית והיווה את הטריגר שלי לעשות שינוי ולחבר בין הגוף והנפש. למעשה כשכל חלקי הפאזל התחברו הבנתי שהטריגר להקמת הפעילות הזו, נבעה בעקבות משבר אישי שחוויתי בגיל 3.

את 14 השנים האחרונות הקדשתי ללימודי תודעה, לימודים אוטודידאקטים שרק האוניברסיטה של החיים מלמדת. למדתי בצורה אקלטית מטובי המרפאים ואני ממשיך להרחיב את התודעה בכל רגע, יום ושעה.

אני מאמין שצמיחה אמיתית מתקיימת באופן עקבי עם הרחבת התודעה. ומאמין שהרחבת התודעה דורשת פעולה אקטיבית.

גישת האימון הרוחני שלי הינה פרקטית ומעשית, פותחת את חדרי הלב, מרחיבה אופקים ומחייה את הנפש. רוחניות מעשית מושכת יותר שפע, שמחה, משמעות, בריאות ואהבה ומשחררת מחסומים של חיים שלמים בדקות.

הלימוד מבוסס על עקרונות מתוך חכמת הקבלה, סודות האותיות, עקרונות מעולם הניהול והאימון ומתובלת בהמון שמחה, צחוק והומור. אני הופך נושאים מורכבים לפשוטים וקלילים לעיכול, כל זאת בהתמסרות מלאה, באותנטיות, בעוצמה וכריזמה סוחפת.

שיטת 7 השערים ליצירת שלום פנימי באה לסייע בזיכוך גוף נפש, יציאה מהסבל, יצירת טרנספורמציה בכל רבדי החיים והגעה לשלום פנימי. כל שער הוא אמצעי להגעה לרמת בריאות, שמחה, שפע כלכלי, חיבור ללב, זוגיות שלמה, חיבור לייעוד ולתכלית החיים. ניתן ללמוד את כל השערים יחד או או בנפרד, כל אחד לפי רצונו. 

ההרשמה תפתח ב30/11/2020. השאירו פרטיכם וקבלו סילבוס למייל

אני רוצה להצטרף לתכנית הלימודים השנתית!
אני מוכן לעשות את הצעד הראשון ורוצה שיצרו איתי קשר!

לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים, שיחת ייעוץ ולהרשמה ולקבלת הסילבוס המלא של התכנית

תכנית הלימודים

 •  21 מפגשי לימוד שבועיים בזום 
   (כ-3 שעות כל מפגש) מה שיאפשר לך להיות בסביבה מעצימה ותומכת, ולהטמיע את התהליכים שתלמד לאורך כל תקופת הלימוד
 •  7 מפגשי סיכום פרונטלים חוויתיים שהם ימי כיף הכוללים לימוד, חוויה ופינוקים.

איפה זה קורה?

 • החלק האינטרנטי של תכנית הלימודים השנתית
  יתקיים בזום. כל מפגש יכלול חלק תיאורטי וחלק פרקטי לתרגול בקבוצות זום קטנות. 
  שיטת לימוד זו תאפשר לך נגישות מכל מקום בעולם.
 •   משתתפי התכנית יהנו מחנייה בחינם לאורך כל השנה מה שיאפשר לך לבוא ללימודים בראש שקט ללא בזבוז זמן או כסף מיותר בחיפושי חנייה.
 • לבוחרים להגיע בנתיבי התחבורה הציבורית תחנת רכבת השלום ממוקמת במרחק של 7 דקות הליכה איטית ממרכז יסוד מה שיאפשר לך נוחות מקסימלית והגעה ללא דאגות, וללא פקקים.

למה כדאי להרשם עכשיו?

 • אם התרשמת שמדובר בלימודים שעשויים להתאים למקום בו אתה נמצא בחייך ואתה יודע שזה יכול להועיל לחייך, נצל את ההטבה שניתנת במסגרת ההרשמה המוקדמת.
 • החיים שלנו דינמיים ועמוסים. החלטות הינן הכוח החזק ביותר לשינוי מציאות חייך. אם הלב שלך אומר כן,  עשה פעולה מיידית, הרשם עכשיו בדף ההרשמה וקבל פרטים נוספים על אפשרויות ההצטרפות לתכנית.

מתי מתחילים?

 • התכנית תתחיל בינואר 2020 במגרת של לימודי בוקר.  הסילבוס המלא יינתן בתחילת נובמבר 2019
  (לקבלת הסילבוס המלא לחץ כאן)
 • התכנית כולה מוקלטת כך שניתן לקבל גישה לתכנית גם מחוץ לארץ

על מנת שאוכל לעמוד בהבטחה שלי שזאת תהיה השנה המשמעותית בחייך, החלטתי להוסיף לתכנית הלימודים שלל בונוסים שיסייעו לך להעמיק את הלימוד גם בזמנך החופשי מתוך הבנה שסביבה מעצימה היא הבסיס לכל התקדמות. מעבר לאנשים מדהימים שתפגוש שרוצים כמוך, להביא את עצמם לביטוי מלא, כל משתתף יקבל את חבילת השמע והקורסים הדיגיטלים שלנו בשווי 2415 ₪ הכוללת את ערכת הדיסקים "אדם כיציר מחשבותיו", ערכת השמע "מבואות ל-7 השערים", את קורס הוידאו המלא מ"פחד לדחף" וקורס וידאו לשיפור תודעת של בריאות ואנרגיה גבוהה.

כן, כל משתתף יקבל תעודת השתתפות בתכנית, המראה שסיים את התכנית השנתית. אין תעודה שמסוגלת למדוד את עומק הרוחניות של האדם. זה רק בתוצאות של החיים עצמם…. 

מחיר הוא תמיד תלוי במה אתה תקבל בתמורה. אני בטוח שאחרי שנה תבין שלתמורה שקיבלת ולשיפור במציאות חייך הפנימית והחיצונית אין באמת תג מחיר, אבל אם מדברים על כסף אז שעת טיפול אצל פסיכולוג,מאמן, יועץ עסקי ממוצע עולה סדר גודל של כ 400 ₪ ומעלה ולעיתים הרבה יותר. חישוב זריז מראה שבניקוי הבונוסים, אתם מקבלים את תכנית הלימודים השנתית בתעריף של כ-75 ₪ לשעה והתמורה תהיה פי עשרות מונים.

כן, כל שיעור יצולם בוידאו ויעלה לאתר חברים פרטי תוך כ-72 שעות לאחר כל מפגש ויכלול משימות לבית ותרגילים נוספים. כמו כן למשתתפי התכנית תוקם קבוצת פייסבוק סודית בה תוכלו להמשיך את ההתפתחות והצמיחה שלכם גם מעבר לשעות הלימוד. (אם השיעור מתקיים בימי שני,אז ביום חמישי ניתן יהיה לצפות בו) 

בעוד שההמלצה שלי למי שמעוניין לצאת למסע פורץ תודעה להצטרף לכל התכנית, אני מודע לכך שלא לכולם זה מתאים. לראשונה במסגרת התכנית "ובחרת בחיים" אנו מאפשרים הצטרפות לשער אחד או יותר. לכל שער עלות שונה בהתאם לכמות המפגשים. אנא השאר פרטיך בטופס ההרשמה ואחד מנציגינו ייצור איתך קשר ותוכל להרשם לשער/שערים שנכונים עבורך. ניתן גם ליצור קשר ישירות ב03-5098999 או במייל [email protected] 

שפע של חומרים ניתן למצוא באתר האינטרנט שלנו www.twa.co.il וגם בערוץ היוטיוב. ניתן לרכוש גם את אחד מערכות הדיסקים שלנו, או להגיע לאחד מהכנסים החיים שאנו מקיימים מעת לעת. כמו כן ניתן להגיע למפגש אחד בתכנית בתיאום מראש. יש לשלוח מייל ל [email protected] עם בקשות ספציפיות ואנו ניתן מענה לכל פנייה.

לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים, שיחת ייעוץ ולהרשמה ולקבלת הסילבוס המלא של התכנית

התחברות / התנתקות