הקורס המלא "ובחרת בחיים - 7 השערים ליצירת שלום פנימי"

אליהו ויצמן

שלום רב חבר/ה יקר/ה

אני מברך אותך על שבחרת לרכוש עוד מוצר איכות מבית האקדמיה לרוחניות מעשית. הנך נמצא צעד אחד לפני כניסה לתכנית המתקדמת ביותר שפיתחנו עד כה, תכנית הלימודים השנתית "ובחרת בחיים" המבוססת על שיטת 7 השערים ליצירת שלום פנימי. 

כפי שהינך יודע כבר, שיטת 7 השערים הינה שיטה עוצמתית, מדויקת, היוצאת מעומקי הלב וחודרת אל הלב לזיכוך גוף נפש, לסיום הסבל וליצירת איזון ושלום פנימי בכל רבדי החיים. 

מידי יום חמישי, במקביל לתכנית הלימודים הפרונטלית, ייפתחו בפנייך השיעורים של ימי שלישי. נוסף על כך תקבל/י מאיתנו שפע של חומרי עזר, הצעות לסרטים, ספרים ומוזיקה שתתמוך בהעמקה על כל שער ושער.

הגישה לקורס היא תמיד דרך דף הארכיון הזה

https://twa.co.il/%D7%95%D7%91%D7%97%D7%A8%D7%AA-%D7%91%D7%97%D7%99%D7%99%D7%9D-2/ 

הסיסמא לקישור הנ"ל היא :ובחרתבחיים1

תכנית הלימודים כוללת כ-31 דפים כמו זה

שים לב – כל מעבר לדף חדש דורש סיסמא. 

הסיסמא היא על פי מספר המפגש

לדף זה אין סיסמא אך לדפים הבאים יהיו.

לדוגמא לגישה למפגש 3 הסיסמא תהיה: 3

וכן הלאה מפגש 4 הסיסמא תהיה: 4

השקענו מאמצים אדירים על מנת להנגיש לך את תכנית הלימודים שבצורה פשוטה, נהירה וקלילה על מנת שתוכל להתרומם למדרגות הרוחניות אליהן הינך שואפ/ת להגיע. כיוון שאותנטיות ופשטות הינם ערכים עליונים אצלנו, בחרתי לא להוריד בעריכה קטעים אותנטים ושאלות ספונטניות של התלמידים במהלך השיעור.

הקורס הזה הינו קורס אישי ואינו ניתן להעברה. יחד עם זאת כיוון שאני מאמין גדול בציטוט "ועזב איש את אביו ואימו ודבק באשתו" אני כן מאשר לצפות בתכנים יחד עם בן/בת הזוג הקבועים שלכם בלבד וזאת כיוון שהבסיס לכל הצלחה ארוכת טווח מתחיל ונגמר בשלום בית:)

אחד הערכים הגבוהים שלנו הוא שיפור תמידי בלתי פוסק, כך שאנחנו תמיד פתוחים להערות, הארות, תובנות ושיפורים ותמיד נעשה מאמץ יוצא מגדר הרגיל להביא לכדי רמת שביעות רצון מקסימלית. בכל שאלה ועינין אנחנו לשרותך במייל  info@twa.co.il 

באהבה גדולה, אליהו ויצמן וצוות האקדמיה

www.twa.co.il 03-5098999

תזכורת קטנה מאחד הכנסים שלנו

מבט מלמעלה לגבי "7 השערים"

שאלות, תובנות הערות והארות יתקבלו בברכה במייל info@twa.co.il