שאלות מנחות לאחר ההאזנה למקטע 1: מה אתה באמת רוצה?

 אם כישלון לא היה אופציה, מה היית רוצה שיתממש בחייך? מה היית רוצה לתת? מה היית רוצה שיספרו עליך בהלוויה שלך? איך היית רוצה שיזכרו אותך? 

שאלות מנחות לאחר ההאזנה למקטע 2: צא מתוך עצמך – 

האם נתת את כל כולך היום? האם הענקת את מתנותיך בתשוקה מעבר להתנגדויות של הסביבה החיצונית? איך חייך ייראו אם תיתן את המקסימום שנמצא בתוכך? מה יותר חשוב? לתת? או לקבל?

שאלות מנחות לאחר ההאזנה למקטע 3:  אם יש רצון, קיימת דרך

למה אתה עושה את מה שאתה עושה? מה מניע אותך? מה הדרייב שלך? מה היית עושה על מנת להיות דוגמא אישית לילדיך, לבן/בת זוגך? או הכי חשוב לעצמך? האם אתה הגרסא הכי טובה של עצמך או שאתה מוותר לעצמך ומתפשר על פחות ממה שאתה יכול להיות? מה כוונת הלב שלך? מה עליי לעשות על מנת לעורר את הרעב הפנימי שבי, את הרצון להצליח, לגדול, להעניק?

שאלות מנחות לאחר ההאזנה למקטע 4:  יצורים של תבניות

מהם ההרגלים שמונעים ממך לפרוץ קדימה? מהי תכונת האופי שאם תעצים בתוכך תאפשר לך לפרוץ גבולות ברמה הגבוהה ביותר? מה תהיה התמורה הגדולה ביותר בחייך אם תצליח להתגבר על הדחיינות? על הכעסים? מה יהיה השינוי החיובי בחייך אם תלמד להאמין בעצמך וללכת עם האמת שלך עד הסוף? האם קיימים בסביבתך הקרובה מודלים לחיקוי שתוכל לבלות זמן איתם?  מה עליך לעשות על מנת להתחבר לאנשים שיעזרו לך להאמין בעצמך?

שאלות מנחות לאחר ההאזנה למקטע 5:  הפוך את הפחד לדחף להצלחה

על מה עליך לחשוב על מנת שתוכל לקחת את חייך לשלב הבא? מיהם האנשים שקריטי שתקיף את עצמך בסביבתם על מנת שחלומותיך יתגשמו? מה יהיה השינוי החיובי בחייך אם כל יום תעשה משהו קטן שמפחיד ומרגש אותך בו זמנית? מהי ההחלטה שאם תקבל אותה עכשיו, תקדם את חייך לשלב הבא?

מוצרים ושירותים נוספים מבית האקדמ-יה

בית הספר לרוחניות מעשית בשיטת 7 השערים ליצירת שלום פנימי

הצטרף אלינו לתכנית הלימודים הפרונטלית "ובחרת בחיים - 7 השערים ליצירת שלום פנימי"

ערכת הדגל שלנו "אדם כיציר מחשבותיו"

ערכת הדיסקים שתעשה לך סדר במחשבות ובחיים

חדש!!! קורס וידאו חדש ליצירת זוגיות חדשה ולשיפור הקיימת

קורס הוידאו שילמד אותך איך להשתחרר מהפחדים וללכת עם האמת שלך עד הסוף

קורס וידאו מפחד לדחף