מי אני ?
מה החזון שלנו?
למה אנחנו עושים את זה?
ומה הסיפור של כל השערים
האלה בכלל?

אתחיל מהאמצע... למה אני עושה את זה

לכולנו כואב כאשר אדם יקר לנו נהייה חולה ולא מצליח להתגבר על זה.

לכולנו כואב כאשר אנשים לא מצליחים להתגבר על הפחדים שלהם וחיים חיים ללא כיוון ומטרה. 

לכולנו כואב לראות זוגות מתגרשים.

לכולנו כואב לראות הורים שלא מבינים את הצרכים של ילדיהם.

לכולנו כואב לראות ילדים שלא מעריכים את מה שהוריהם עושים למענם.

לכולנו כואב כאשר לאדם יש פוטנציאל אמיתי והוא לא מצליח להביא את עצמו לידי ביטוי מלא.

לכולנו כואב לראות סיפורים על עסקים עם רעיונות יפים שלא הצליחו לממש את האידיאל שלהם באופן מלא.

אבל זה לא חייב להיות ככה

commitment

אכפת לי ממך, ואני יודע שגם לך אכפת מעצמך. מגיע לך ולי ולכולנו לחיות חיים טובים יותר. 

כל מה שצריך זה שתביא את הלב שלך למרחב, כל מה שצריך בשלב ראשון זה לעורר את הרצון שלך לעשות שינוי בכיף:)

המציאות יכולה להשתנות, ברגע שאדם יוצא לחופשי, ברגע שכואב לנו מספיק ואנחנו מרגישים שהגענו לתחתית, דווקא שם, הקערה יכולה להתהפך על פיה.

אני מאמין ויודע בכל ליבי (ומתוך ניסיון רב) שיש לגוף שלנו יכולות ריפוי מדהימות, ובהינתן התנאים הנכונים, הגוף שלנו יכול להתגבר גם על מחלות שהרפואה המערבית לא מוצאת להם פיתרון. 

לעיתים רבות מה שמבדיל בין פחד להתרגשות זה מ"מ ספורים וכשפורצים גבול, הכל נפתח. אני מאמין שבכל אדם קיימת היכולת להתגבר על מה שמעכב אותו.

ברגע שאדם מבין שאהבת אמת מתחילה ברצון שלנו להעניק לאחר גם כשקשה לנו ולא נוח, ברגע שאדם מבין שאהבה זה משהו שנבנה ומתפתח עם השנים וברגע שיש רצון אמיתי להכיר לעומק הצד השני אז יש פתח לזוגיות אוהבת וארוכת שנים. 

ברגע שבעל עסק/חברה/ארגון מתחיל לשנות את דפוסי החשיבה שלו ומביא יותר אכפתיות ורצון אמיתי להשפיע על הלקוחות שלו ולתת להם ערך אמיתי אז שפע גדול מגיע בחזרה בקלות רבה.

למה אני עושה את מה שאני אני עושה? 

כולנו נולדים עם תחושת חסרון אותה אנו מנסים למלא במשך חיינו. כאשר תחושת החיסרון הזו מתמלאת אנחנו מרגישים תענוג והנאה. כל בני האדם רוצים להנות כמה שיותר, רצון אשר מובנה בתוך הDNA  שלנו. הבעיה מתחילה כאשר אנחנו ממלאים את תחושת החיסרון הזו בתענוגות שלא נשארים לאורך זמן ולבסוף גורמים לנו סבל רב בדמות מחלות, מצבי תשישות, פחדים, מצבי בלבול וחרדה, עוני, ייסורים, חוסר סיפוק בעבודה, בזוגיות, עם הילדים ובעיקר עם עצמנו.

מגיל צעיר רציתי ליצור שינוי בעולם על ידי הדרכה, הכוונה וריפוי. תחושת החיסרון אשר טבועה בכל אדם תורגמה בתוכי לרצון עז להבין וללמוד אנשים ברמה הגבוהה ביותר שאפשר ולדחוף את עצמי קדימה יום ולילה.

החזון שלנו:

מסיבה כלשהיא האמנתי שיש דרך נוספת לרפא את עצמנו, כמובן שהייתי חייב ללמוד כל דבר על בשרי, פעמים רבות מתוך כאב רב לפני שהתחלתי להעביר הלאה. רצון עז זה דחף אותי ללמוד אצל מיטב המורים בארץ ובעולם בתחום הריפוי הטבעי, קבלה, אימון וחינוך, לחזור לארץ ולפעול להגשמת החלום שלי- הקמה של פלטפורמה שמטרת העל שלה היא לאמן אנשים בארץ ובעולם  לצאת לחופשי בכל אפיקי החיים החשובים ולהדלקת האור הפנימי שנמצא בתוך כל אחד ואחד מאתנו, להשפיע שפע טוב בעולם ולחיות חיי אהבה ונתינה. לאחר שנים רבות של חקירה, התנסות, ניסוי וטעייה וגם סבל, פיתחתי את שיטת 7 השערים ליציאה לחופשי שבאה לתת מענה אמיתי, יסודי ויישומי להגשמה מלאה בכל רבדי החיים החשובים לך. 

אני מאמין שהתחושות וההרגשות שלנו הינן נגזרת של המשמעות שאנו נותנים למה שקורה לנו בחיים, הפרשנות הייחודית לכל אינדיבידואל ולא האירוע עצמו. לכן זה פחות משנה מה קורה לנו בחיים, יותר חשוב מה המשמעות שאנו נותנים לאירוע.

העולם בו אנו חיים משתנה בקצב מסחרר, מחקרים רבים מראים כי הטכנולוגיה החדשנית, על הצלחותיה הרבות, טומנת בחובה תופעות לוואי רבות של בדידות, הרגשת ניתוק, התמכרויות רבות, ותחושת חוסר סיפוק על אף השפע הרב. אנשים רבים מרגישים תקועים, חסרי כיוון ורודפים אחר מטרה לא ברורה.

בכל הנוגע להפרעות קשב, היד הקלה על ההדק בכל הנוגע למתן תרופות מדאיג את מיטב המומחים, ישנם פתרונות רבים וכולם מתחילים ברצון להעמיק את ידיעותינו, הכוח להעצים או להחליש את ילדינו ויקירנו תלוי אך ורק בנו.

תוחלת החיים גדלה ואנשים רבים מוצאים עצמם עם כמות זמן אדירה אך ללא תעסוקה. צורך זה טומן בחובו פוטנציאל אדיר לעשייה גם בגיל מתקדם.

המדיה החברתית גורמת לרבים מאתנו להיות מחוברים למסך (אייפון, מחשב , טלוויזיה וכדומה) אך מעט מאוד מאתנו מחוברים לחלומותינו, לרצונותינו ולדברים שחשובים לנו באמת (משפחה , ילדים, תחביבים וכדומה).

הרצון הממכר הזה להיות מחובר , מעודכן, ומתויג הינו רצונו של מישהו אחר.

אני מאמין כי להיות הגרסה הכי טובה של עצמך

בעולם שמנסה להפוך אותך למישהו אחר, הינו ההישג הגדול מכל.

person-human-female-girl-medium

בכל אחד מאיתנו טמון הצורך העמוק ביותר לתת, גם אם עדיין לא בא לידי ביטוי מלא ובתוכך  קיים רצון עמוק, כמיהה להיות יותר, להרגיש שיש משמעות לחייך, אשר אם ינותב נכונה, יוכל להיהפך לרצון להשפיע, לעשות טוב ולתת.

העבודה שלנו היא לדחוף אותך אל מעבר למגבלות שלך, להראות לך שאפשר אחרת ולאפשר לך לגלות מי אתה רוצה להיות בחיים האלה ומהו הנתיב הנכון עבורך. 

 כל הפעילויות שלנו מעודדות נתינה ולכן 10% מסך הרווחים ניתנים בחזרה לחל"צ (חברה לתועלת הציבור) סבתא גרב- פרויקט חברתי להעצמת קשישים שמטרתו להחזיר את הקשישים היקרים שלנו למעגל התעסוקה, להוציאם ממעגל הבדידות ולתת להם משמעות מעצימה לחיים.

מה זה כל השערים האלה?

הפלטפורמה שבנינו באה לתת פתרון ומענה לכל הבעיות האלה בשיטת לימוד ייחודית ומעמיקה וב7 אפיקי התקדמות עיקרים:

ממחלה להחלמה-בריאות ואנרגיה: איך ליצור מציאות מתמשכת של בריאות ורמת אנרגיה גבוהה בשגרת היום יום וגם ברגעי תשישות וחולי

מפחד לדחף-שחרור פחדים: איך לעורר את האנרגיה היצירתית האדירה שנמצאת בתוכך, ולהפוך כל פחד לדחף אדיר להצלחה.

מבלבול ללבלוב-קבלת החלטות: איך לעשות סדר "בגן החיות הרגשי" שבתוכך ולחבר את המוח ללב.

מהשפעה לשפע-כסף, השפעה ועסקים: איך למשוך שפע חומרי ורוחני אל חייך ולהשפיע שפע טוב בעולם תוך כדי לימוד עמוק של אומנות ההשפעה

מיחד לאיחוד-זוגיות ואינטימיות: איך לשפר ולחזק את הקשר שלך עם הקוטב הזכרי והנקבי שבתוכך כך שתוכל להתחבר חיבור עמוק, אמיתי מלא אהבה ותשוקה עם הפרטנר הזוגי שלך שיוביל לאחדות

מהמתנה לנתינה- מציאת הייעוד, מדיטציה והתבוננות: איך למצוא, לגלות ולחיות את הייעוד שלך ולתת את המתנות שנובעות מתוכך

מניתוק לתיקון- הקמת מורשת חזקה: איך להבריא ולתקן את החלקים העמוקים ביותר בתוכינו כך שאור התיקון יתחיל לנבוע מאיתנו ולהיות מופץ לילדינו, הורינו, חברינו ומשפחתנו ולעבר בנייה של מורשת חזקה והתחלה של תיקון עולם עוד בחיים האלה.

הלימודים מתבססים על עקרונות ויסודות מעולם האימון, הקבלה, סודות וחכמת האותיות, NLP, דמיון מודרך ועוד. תודה מיוחדת למוריי היקרים אשר האור הגדול שעובר דרכם התחיל להדבק גם בי ולסייע בכך להפיכת החלום למציאות. תודה מיוחדת לווגה רוזנברג, אבי דגן, טוני רובינס, הרב אסף משה בילר והרב יובל הכהן אשרוב.

הפילוסופיה שלנו היא פשוטה: אם כל אחד ואחד מאתנו יתחיל להתעורר ולהתחבר לחלקים הגבוהים שבתוכו ויתחיל לעשות טוב בעולם, יהיה לכולנו הרבה יותר טוב כאן.

מי אני?

בן אדם בדיוק כמוך, חבר, אחד שאכפת לו

eliahu-vaitzman

שמי אליהו ויצמן (35) איש חזון והשפעה, נשוי טרי ללידיה. יש בי תחושת רעב בלתי פוסקת

המדירה שינה מעיני ללמד אנשים, חברות וארגונים איך להיות הרופאים של עצמם, להתגבר על הפחדים שמעכבים אותנו ולחיות חיים גדולים, חיים של אהבה השפעה ונתינה. 

כמאמן, כאיש חזון והשפעה מטרת העל שלי היא לסייע לאנשים להחזיר את האמונה שלהם בעצמם

וביכולת שלהם לייצר שינוי בחייהם, להתחבר לאומנות ולכשרון הייחודי להם כך שבסוף התהליך יוכלו להיות נאמנים לדרכם בעולם.

אני מזמין אותך לצאת למסע, מסע בו תגלה איך ביכולתך להיות יותר בעולם הזה. בין אם בריאות מעניינת אותך, שחרור פחדים, קבלת החלטות, אומנות השכנוע וההשפעה, זוגיות ואינטימיות ומערכות יחסים , הגעת למקום הנכון.

  בין אם את אמא לילדים,  או אולי איש עסקים מצליח, סטודנט, חייל, פוליטיקאי או נשיא, לא משנה מהו העיסוק שלך, כאשר אנחנו מפסיקים לצמוח, אנחנו מתחילים לגווע. 

אני מזמין אותך להעמיק בתוך עצמך,  לגלוש בין דפי האתר שלנו, לקרוא על הערכים שמניעים אותנו, לקבל ידע וכלים יישומיים באחד או יותר מהשערים שמעניינים אותך, להתנסות בערכות הדיסקים שלנו, להירשם לתפוצה שלנו או להגיע לאחד מהאירועים שאנחנו מקיימים כך שתוכל לבטא את עצמך באופן המלא ביותר שתוכל בחיים האלה

תמיד לשרותך,חברך,

אליהו ויצמן

השער שלך לעצמך

eli@twa.co.il