ערכת אודיו מאת האקדמ-יה, הבית לרוחניות מעשית

מוגש באהבה

שלום חבר/ה יקר/ה

אני מודה לך על שרכשת עוד מוצר איכות מאת הבית לרוחניות מעשית ומברך אותך על שאתה בוחר כל יום מחדש להשקיע בהתפתחות ובגדילה שלך. האזנה מהנה, תמיד לשרותך, אליהו ויצמן והצוות.

מבוא לחיים ללא מחלות

בריאות ואנרגיה זה הבסיס, ללא בריאות איך נוכל להגשים את החלומות שלנו, איך נוכל להיות בזוגיות מעצימה, איך נוכל לנהל עסקים שעושים טוב בעולם? מחלות ותרופות זה לא כורח המציאות, אפשר גם אחרת. הקטע הבא ייתן לך את המבוא לחיים בריאים ללא מחלות וללא תרופות.

מבוא לשחרור פחדים, חיזוק הביטחון העצמי וקבלת החלטות מהירה

המעכב מספר 1 לכל התקדמות הוא פחד. פחד מאכזבה, מכשלון, ממוות , ממחלות, מדחייה ועוד. הפחד גורם לנו לספר לעצמנו סיפורים למה החלומות שלנו אינם ניתנים להגשמה או למה אין סיכוי שמה שאנחנו רוצים שיקרה, אכן יקרה. כל הפחדים שלנו מובילים אותנו ל-2 פחדים עיקרים, הפחד שאנחנו לא טובים מספיק ולכן אנו לא ראויים לאהבה. ברגע שמצליחים להתגבר על הפחדים שלנו, נוצרת אנרגיה יצירתית אדירה שדוחפת אותנו קדימה לעבר הגשמת החלומות שלנו ואל עבר ייעודנו ומשימתנו בעולם.

מבוא לקבלת החלטות מתוך חיבור ללב, ניהול זמן ואנרגיה, חיבור לכוח האינטואיציה

בעידן העמוס בו אנו חיים בני אדם נדרשים להתמודד עם מעל ל50,000 מסרים ביום וצריכים לקבל כ3000 החלטות בממוצע ביום. על כן כל אדם הרוצה לנהל חיים שמחים ומאוזנים ועל אחת כמה וכמה חיים גדולים, חשוב שישים לעצמו למטרה ללמוד את הכוחות הבלתי נראים שמשפיעים על כל פעולה והחלטה שלו.

מבוא לשמחה שאינה תלויה בדבר, הקמת עסק מצליח שנותן שפע רב לעולם, אומנות ההשפעה המילולית והלא מילולית

41,000 עסקים קטנים נסגרים בישראל מידי שנה. זה נכון שישראל היא מדינה מאתגרת ונכון שהרגולציות כאן לא פשוטות, אבל זה עדיין לא אומר שאי אפשר לשגשג כאן בארץ. השער הזה בראש ובראשונה תפקידו ללמד אותך להיות מנהיג ולהתחיל עם להנהיג את עצמך:) השער הזה תפקידו ללמד אותך על שמחה אמיתית, על אומנות ההשפעה והמכירות מתוך מקום אותנטי, על שפע אמיתי ועוד.

מבוא לזוגיות, לשלום בית וליחסים שבינו לבינה

האם אתם יודעים מה אחוז הגירושים בישראל ובכלל בעולם המערבי? מדובר על בערך כל אדם שני. ומה לגבי כל אלה שבזוגיות וסובלים? ולגבי כל אלה שמתכננים את המילוט שלהם מהחיבור הזוגי?

מסתבר שמה שמלמדים אותנו על אהבה הוא לא נכון, כיוון שרק כ-3% מהאוכלוסיה מצליחים לתרגל אהבת אמת.

כולנו רוצים אהבה אבל רק מעטים מוכנים לשחרר את המחסומים שמונעים מאיתנו לאהוב ולתת כפי שאנחנו רוצים ויכולים. השער הזה תפקידו ללמד אותך מה נשים וגברים רוצים, על שלום בית ועל הכוח הזכרי והנקבי שקיים בכל אחד ואחד מאיתנו ועל הדרך לאזן ביניהם.

מבוא לתהליכי מדיטציה והתבוננות שמרגיעים את הנפש ומחברים לייעוד שלך

האם אתם מאמינים שלכל אדם יש מתנה? כשרון מיוחד? ייעוד?

בעומס החיים השוטף וריבוי המטלות והמשימות, זה מאתגר מאוד לגשת לנושא כה עדין, רגיש ועמוק, כמו, מה נועדתי לעשות עם חיי? כאשר אדם בוחר למצוא את ייעודו בעולם, הדרך המהירה ביותר לעשות זאת היא להפסיק את הרעשים שבעולם החיצוני על ידי תהליכי התבוננות ומדיטציה. כאשר אדם משקיט את רעשיו החיצונים, הרעשים הפנימים מתחילים להתעורר. בהכוונה נכונה, עם הרבה סבלנות והתמדה גם הרעשים הפנימים שוקטים ואז מתחילות להגיע התשובות לכל השאלות שלנו. תשובות שמגיעות מהגרעין העמוק ביותר שלנו.

מבוא לחיבור מדויק עם היקרים לך מכל, הותרת חותם ומציאת התפקיד שלך בעולם

השער האחרון בשיטת 7 השערים ליצירת שלום פנימי הינו שער שזה אשר מתרגל אותו לעומק יוכל להשפיע על הסובבים אותו גם ללא קרבה פיזית. מדובר בשער שיכול להביא שלום לעולם. מדובר בשער שבא ללמד אותנו איך לתקן את החיבורים עם האנשים הקרובים לנו מכל ואיך לקחת אחריות מלאה על חיינו.

מוצרים ושירותים נוספים מאת האקדמ-יה, הבית לרוחניות מעשית

הצטרף אלינו לתכנית הלימודים הפרונטלית מרחיבת התודעה, "ובחרת בחיים - 7 השערים ליצירת שלום פנימי"

ערכת הדגל שלנו מרחיבת התודעה "אדם כיציר מחשבותיו"

ערכת הדיסקים שתעשה לך סדר במחשבות ובחיים

חדש!!! קורס וידאו חדש ליצירת זוגיות חדשה ולשיפור הקיימת

קורס הוידאו שילמד אותך איך להשתחרר מהפחדים וללכת עם האמת שלך עד הסוף

קורס וידאו מפחד לדחף

התחברות / התנתקות