מפחד לדחף

מפחד לדחף

"איך לעורר את האנרגיה היצירתית המופלאה שקיימת בתוכך"

זה לא סוד, כולנו יודעים זאת, שיש בתוכינו כוח, עוצמה, רצונות שלא באו לידי ביטוי. בין אם הגעת למלוא הפוטנציאל הגלום בתוכך ובין אם אין לך מושג על מה אני מדבר כרגע, שורה תחתונה המעכב מספר 1 לכל התקדמות, לכל הצלחה ברמה האישית או העסקית, המעכב הוא תמיד פחד. 

כל דבר שאי פעם רצית ולא התממש, מקורו העמוק, השורשת  טמון בפחד. פחד מעוני, פחד ממוות, ממחלות, פחד מהצלחה, פחד שאתה לא מספיק טוב ושאתה לא ראוי לאהבה.

הפחד גורם לנו לא להעז, לא לרדוף אחר החלומות שלנו, לא לומר את מה שיש לנו לומר ובעצם מונע מאיתנו להיות ביטוי מלא למה שאנחנו יכולים להיות בחיים האלה

הטענה שלי היא פשוטה, פחד זה דבר בריא, פאניקה לא.

פחד, אם יודעים לתעל אותו בצורה נכונה, יכול לקדם אותך ברמה שלא תיארת לעצמך שאפשרי. 

לס בראון, מגדולי המאמנים בעולם אומר: "בחיים האלה, או שאתה חי את הפחדים שלך או שאתה חי את החלומות שלך, מה אתה בוחר עבורך?" 

 טוני רובינס מגדולי המנטורים בעולם אומר

"שהחיים האמיתים נמצאים בתווך שבין הפחדים הכי גדולים שלנו והרצונות הגדולים ביותר שלנו"

פחד הוא תחושה רגשית ופיזיולוגית  לא נעימה, הקיימת לעתים אצל בני אדם ובעלי חיים, הנגרמת כתוצאה מחשיפה לגירוי חיצוני מסוכן או מאיים (פיזית או מנטלית).

היופי הוא שפעמים רבות כאשר אנחנו מתגברים על הפחדים שלנו אנחנו קולטים שמה שהפחיד אותנו לא היה כזה ביג דיל…האומנות היא להביא אתכם למצב שבו אתם מעיזים והולכים אל מעבר לגבולות שלכם כיוון שרק שם תגלו מי אתם באמת. 

"בתוך כל אדם שוכנת אנרגיה יצירתית מופלאה. המעכב היחיד שלה הוא הפחד. הפחד הינו פרץ אנרגיה שבכיוונון נכון ישנה צורתו ויהפוך לדחף אדיר להצלחה"

 רוצים לגלות מי אתם ומי נועדתם להיות בחיים האלה?

התחילו לבקר באתר זה לעיתים קרובות יותר, היחשפו לתכנים, לסרטונים בנושא שחרור פחדים, הרשמו לרשימת התפוצה שלנו, רכשו את ערכת הדיסקים שלנו אדם כיציר מחשבותיו או הצטרפו לקורס הוידאו שלנו מפחד לדחף. לא משנה מה תהיה החלטתכם, הכי חשוב זה שתעשו משהו עם החיים שלכם ודעו שאני מאמין ואוהב אתכם:)

"החיים הם כאן ועכשיו, הזרעים שתזרעו בתוך גן המחשבה שלכם יקבעו את פירות המחר שלכם" (א.ויצמן)

מוגש באהבה, חברכם

אליהו ויצמן

השער שלך לעצמך

להמשך העמקה בנושא שחרור מפחדים

לרקוד עם הפחד או, מה אפשר ללמוד מריצה של 31 ק"מ על חוף הים בנתניה?

זה המאמר הראשון שאי פעם כתבתי באחת מתקופות השבר הגדולות שחוויתי בחיי. תמיד הייתי אדם חזק, איש צבא, לוחם, איש עסקים, עם אנרגיות חיוביות ושמחת חיים אינסופית. המשבר שחוויתי אפשר לי לרדת מהעץ שהייתי עליו ולתהחבר לאנשים ממקום עמוק יותר. את המאמר הזה כתבתי בראשי תוך כדי ריצה, הוא פורסם במספר מקומונים וזכה לתשבוחות רבות בשל אוסף התובנות הרב שיש בו והפשטות שבה עיניינים של הנפש מובהרים בהם. קריאה מהנה:)

פחד זה דבר בריא, פאניקה לא

מכיר את זה שאתה מפחד/חושש לעשות משהו ואז כאשר אתה מצליח, אתה מגלה שזה היה קלי קלות? הפחד הוא דימיוני ולא אמיתי. הנה וידאו בן 2 דקות שיתן לך נקודת מבט מעניינת בנושא שחרור פחדים.

איך לשפר את יכולת המיקוד שלנו

וידאו חובה מתוך הקורס הדיגיטלי שלנו שמלמד איך לעורר את האנרגיה היצירתית האדירה שנמצאת בתוכינו. הרבה אנשים חיים בפחד שהם לא טובים מספיק ואין להם מסוגלות ללמוד ולהתפתח. בעידן הריטלין, רבים הילדים וההורים שמרגישים חסרי אונים אל מול ילד או אדם שחווה קושי להתרכז. בוידאו זה תקבלו כלים אדירים שיעזרו לכם להתרכז בכל מצב וסיטואציה וגם יסייעו להבין את עצמכם ברמה שתסייע לכם להשפיע על עצמכם ועל היקרים לכם מכל.

האם אתה חי את חייך באופן מלא?

הסיבה מספר 1 לכל כשלון וחוסר הצלחה בין אם ברמה אישית, זוגית או עסקית היא תמיד פחד. פחד ממוות, מעוני, מחולי, מכשלון, אכזבה, מהלא נודע ועוד. הוידאו הזה יסביר לכם איך הפחד נוצר בתוך הגוף, נתקע הן ברמה פיסית, רגשית ומנטלית ואיך ניתן בקלות לשחרר את החסמים שמונעים מכם לפרוץ