סודות האותיות

בני האדם, אנחנו יצורים מחפשי משמעות. לכל אירוע שמתרחש בחיינו, טוב או רע,

אנחנו נותנים משמעות ברמה שהיא אינה מודעת. 

כל שחרור, כל יציאה מסבל, כל פריצת גבול כלכלית, זוגית, בריאותית

מתחילה מאימוץ של נקודת מבט חדשה. 

נקודת מבט חדשה מאפשרת לנו לצאת מהתקיעות, לראות את הדברים בצורה אחרת ואז לפעול אל עבר הפתרון. רוב מצבי הקושי של חיינו נובעים מחוסר בהירות והחלק הזה יסייע לכם לקבל בהירות ונקודת מבט שונה חדשה ומרעננת 🙂

מחקרים מראים ש97% מהפעולות שרוב בני האדם עושים, הינם פעולות אוטומטיות, משמעו שרוב בני האדם עובדים על אוטומט ובעיקר מגיבים לסיטואציות של חייהם ולא מייצרים מציאות לפי רצונם. 

את מה שאתם יודעים כבר, אין מה ללמד אתכם, את מה שאתם יודעים שאינכם יודעים, אתם לא צריכים אותי בשביל זה, אבל אתם כן צריכים מישהו שידריך אתכם במימד של הדברים שאינכם יודעים שאינכם יודעים, כיוון ששם נמצאים כל הבעיות שלכם ובאותה מידה כל הפריצות גבול שלכם. 

למזלנו, חכמינו זכרונם לברכה ידעו שיהיה לנו קשה, ידעו שיהיו רגעים שאנחנו נרגיש דחוקים לפינה ולא נדע מה עלינו לעשות, הם ידעו שנהיה חולים ותשושים, בלחץ, עצובים. הם ידעו שיהיו לנו תקופות של שפל כלכלי ודיכאון וחרדה. הם ידעו שהזוגיות לא תהיה משהו ושלא נצליח להבין את המין השני…

ולכן הם שתלו רמזים על גבי רמזים בתוך השפה היפה והמתוקה שלנו, רמזים שסייעו לנו לצאת מהמשברים של חיינו, רמזים שיעזרו לנו לקבל נקודת מבט חדשה על החיים. למעשה השפה העברית יש בה צופן של ממש שנחשף אליו עוד רגע יחדיו:)

על מנת לגלות את הסודות בכיף ובשמחה אני הופך את האותיות ומשנה את סדרן ומוצא משמעויות חבויות בתוך האותיות ובתוך המילים. אני לא עושה זאת ממקום דתי אלא ממקום רוחני, מתוך הבנה שכולנו אחד, מתוך  רצון שלכולנו יהיה טוב בעולם הזה לא משנה מהי אמונתנו, צבע עורנו ודעותינו. דויד המלך היטיב לומר זאת טוב ממני: "וְיַעֲמוֹד לָנוּ זְכוּת פְּסוּקֵי תְהִלִּים וּזְכוּת תֵבוֹתֵיהֶם וְאוֹתִיוֹתֵיהֶם וּנְקוּדוֹתֵיהֶם וְטַעֲמֵיהֶם, וְהָשֵמוֹת הָיוֹצְאִים מֵהֶם מֵרָאשֵׁי תֵבוֹת וּמִסוֹפֵי תֵבוֹת לְכַפֵּר חַטֹאתֵינוּ וַעֲווֹנוֹתֵינוּ וּפְשָעֵינוּ, וּמִשָׁם יִמָשֵׁךְ לָנוּ שֶׁפָע לְנֶפֶשׁ רוּחַ וּנְשָׁמָה וְנִזְכֶּה לְחַיִים אֲרוּכִּים טוֹבִים וּמְתוּקָנִים"

בעוד מספר רגעים אני הולך לפתוח עבורכם צוהר לעולם מופלא בו תגלו איך הסודות והרמזים שבתוך האותיות יכולות לסייע לכם להסתכל על העולם מנקודת מבט שונה וייחודית ובכך ליצור פריצות דרך משמעותיות במרחב הזה. קחו בחשבון שעל אף שזה יהיה עמוק, זה עדיין רק טיפה קטנה בנהר…. 

חכמת הקבלה מדברת על כך שב22 אותיות הא-ב נברא כל העולם כולו ושכל חיבור וצירוף של אותיות יוצר עולם חדש. אם נוריד את התפיסה הזו למימד פרקטי, כולנו יודעים שהמילים שלנו משפיעות על החיים שלנו. איך שאנחנו מדברים לעצמנו, לאחרים, משנה את המציאות שלנו. אדם שיודע להשתמש בפה שלו בצורה נכונה יכול לבנות עולמות ואדם שאינו יודע יכול להרוס עולמות וחיים שלמים.

ברמה האישית, הנושא הזה של אותיות והרמזים החבויים בהם הינו תשוקה גדולה מאוד שלי וכולי תקווה שגם אתם תהנו ותפיקו ערך פרקטי מהעולם המופלא הזה. (וגם אם לא, הכל בסדר, זה עדיין תמיד טוב ללמוד ולהיות פתוחים לנקודות מבט נוספות ולרעיונות חדשים)

 

סודות האותיות- איך ליצור את המציאות שאתה ראוי לה

מאמר קצר ומרתק החושף את הסוד הגדול בשורש האותיות מ.צ.א ככלי ליצירת פריצת דרך משמעותית

סודות האותיות- איך לצאת לחופשי

מאמר מרתק החושף את הסוד הגדול בשורש האותיות ח.פ.ש ככלי ליצירת פריצת דרך משמעותית בחייך

סודות האותיות- עסקים- איך להפוך מתעניין ללקוח

מאמר קצר ומרתק החושף את הסוד הגדול בשורש האותיות ב.ש.ל ככלי ליצירת פריצת דרך משמעותית בחייך