בריאות ואנרגיה

בריאות ואנרגיה – איך ליצור מציאות של בריאות ברגעי חולי ותשישות ואיך לשפר את האנרגיה שלנו בשגרה על מנת ששום חולי לא יוכל להכנס פנימה

כולנו יודעים שבריאות זה הכי חשוב בעולם, בכל יום הולדת דואגים להדגיש לנו שהעיקר הבריאות. רובינו יודעים שאם רוצים להיות בריאים, יש לאכול בריא, לחשוב בריא, לא להתעצבן, לקחת את הדברים בקלות וזה הכל. הרוב יודעים, מעט מאוד מיישמים וזאת הבעיה הכי גדולה של העידן הזה. הרי כולכם תסכימו איתי שהידע נהיה נגיש יותר מאי פעם ובלחיצת כפתור אפשר להשיג את התפריט התזונתי המושלם, אבל זה לא מספיק. השינוי מתחיל כשמתחילים ליישם!!

המספרים מדברים בעד עצמם, בארה"ב (שלא שונה מידי מאיתנו) מדובר על כל אדם שני עם סרטן, כל אדם שלישי עם סכרת וזה עוד לפני שאנחנו מדברים על בעיות של השמנה ובעיות רגשיות נפשיות. לפי המספרים האלה נראה שאין לאן לברוח

death-cases-usa

מצד אחד תוחלת החיים שלנו עולה ואנשים חיים יותר  ומצד שני הרבה יותר מחלות. אין זה הסגנון שלי לומר רפואה מערבית עושה רק נזק ורק בריאות טבעית היא הדרך, אין כוונתי לעורר ויכוח מה עובד ומה לא, מטרתנו היא לעורר אתכם ללמוד ולהחליט בכוחות עצמכם, מטרתנו היא לסייע לכם ללמוד להיות הרופאים של עצמכם. אף אחד לא יכול לרפא אתכם, גם אנחנו לא. אנחנו יכולים לסייע לכם לעורר את כוחות הריפוי האדירים שנמצאים בתוככם וללמד אתכם לקחת אחריות אמיתית על חייכם.   אם מגיעים למצב של אין ברירה וחייבים סיוע רפואי אז אין ברירה. העבודה שלנו כאנשים מודעים היא להפעיל את המחשבה שלנו, לא לפעול על אוטומט, לא לעשות מה שכולם אומרים אלא להפעיל את קול ההיגיון הבריא שלנו. 

הבעיה הכי גדולה של העידן שלנו היא ריבוי הגירויים, אנשים רוצים פתרונות מהירים. "דוקטור, עליתי במשקל ויש לבת שלי חתונה, עשה טובה ותן לי איזה משהו שיעזור לי לרדת טיק טק", "דוקטור אני בעבודה וקיבלתי שפעת ואין מצב שאני יכול לא להגיע לעבודה, תן לי איזה כמה כדורים כדי שארגיש טוב".

זאת הגישה הרווחת היום, כולם רוצים הכל כאן מהר ועכשיו וכולנו משלמים מחיר כבד על חוסר הסבלנות.

נקודת המוצא הבסיסית שלנו היא שבריאות זה דבר טבעי, הגוף שלנו כל הזמן שואף לבריאות. מדובר במכונה מדהימה עם מנגנון שיקולים ומאזנים פנימי שאף אחד אינו יודע או מבין אותו. המנגנון הזה כל הזמן פועל על מנת להחזיר אותנו לאיזון. העבודה שלנו היא פשוט לא להפריע. 

לריפוי אמיתי יש 3 שלבים:

natural-healing

שלב 1 מתחיל כאשר מסירים את הסיבות לחולי, כלומר מפסיקים את ההרעלה. הסיבות הן לא הפריחה, לא הנזלת ולא הסכרת. כל אלה הינם ביטויים של חוסר איזון בתוך הגוף. הסיבות לחולי יכולות להיות רגשות שלילים, סביבה שלילית, תרופות, מזון מעובד, חומרי ניקוי, מזהמים למינהם, תפיסות עולם מעוותות, אכילה ללא שליטה ועוד. כאשר מסירים את הסיבות, הבריאות חוזרת לתיקנה. 

השלב ה-2 הוא ניקוי הגוף וטיהורו. גוף של אדם מערבי ממוצע מכיל בתוכו כמויות אדירות של פסולת ולכלוך ויש הכרח לנקות ולטהר את הגוף. איך עושים זאת? קיימים מספר דרכים לנקות ולטהר את הגוף, רובינו שמענו לפחות על ניקויי מיצים למינהם, צומות, צמחים ועוד. לכל אחד מהם ייתכן ויש מקום, העינין הוא שבריפוי אמיתי אנחנו עובדים על ניקוי וטיהור הגוף מהשורש גם בגוף הפיסי אבל לא פחות חשוב מכך בגוף הרגשי, מנטלי ורוחני שלנו. אפשר לתת לאדם את התזונה הטובה ביותר המנקה והמטהרת ביותר אבל אם הרצון שלו וכוונת הלב שלו אינה נמצאת שם, כוחות הריפוי הטבעים של הגוף יתקשו ליצור ריפוי. 

השלב ה-3 מדבר על לתת לגוף שלנו את מה שהוא צריך. לתת לגוף שלנו את המינרלים, הויטמינים, המזון וצירופי המזון הנכונים, הסביבה, השקט וכל מה שאדם צריך על מנת שהבריאות תשתלט עליו מחדש. 

 

כאשר אלה מתרחשים החזרה לבריאות היא בלתי נמנעת.

בתוך אתר זה תגלו שפע של כלים, טכניקות וידע מבוסס שיסייע לכם לקחת את חייכם לשלב הבא ברמה הבריאותית, אבל לא רק:) ולשחרר את כל מה שמעכב אתכם מלהיות בריאים ומלאי אנרגיה. 

מחקרים רבים מראים שאחד הסממנים המובהקים לבריאות היא שביעות רצון ממקום העבודה, כך שצירופי מזון ותזונה נכונה זה חשוב מאוד ועם זאת יש מימדים נוספים שחשוב מאוד לשים לב אליהם בדרך לאיזון:)

השערים נפתחים, הגיע הזמן לשפר את הבריאות והאנרגיה שלנו עכשיו!!!

מוגש באהבה, אליהו ויצמן

השער שלך לעצמך

לצפייה בתוכן נוסף בנושא בריאות ואנרגיה

וידאו מיוחד מתוך הסדרה המלאה "ממחלה להחלמה" שייתן לך את הבסיס ליצירת בריאות מיטבית

האם כל מחלה היא החלמה?

מאיפה מגיעה האנרגיה שלך?

מאמר מרתק שישנה את אופן החשיבה שלך לגבי מה נותן לנו כוח ומהם הדברים שהגוף שלנו צריך לא רק על מנת לשרוד אלא על מנת שיוכל לשגשג ולצמוח.

מהו המכשול שלך לריפוי?

מאמר סוחף ושונה שיסייע לך למצוא את מה שמונע ממך להיות בריא ומלא אנרגיה. בריאות זה דבר טבעי, הגוף שלנו כל הזמן שואף לבריאות. כאשר הבריאות אינה מתקיימת, יש לבדוק מהם הגורמים האמיתים שמעכבים אותה.

7 מפתחות להחלמה מכל מחלה

מאמר מרתק מתוך חכמת הקבלה וסודות האותיות שיראה לך מתוך היגיון פשוט את השלבים הנדרשים לחזרה לבריאות ולאיזון