אודותיי

שלום רב

שמי אליהו ויצמן, אני מאמן לרוחניות מעשית ועוסק בהרחבת התודעה של אנשים ובהפיכת מחשבות התת מודע למודע. פיתחתי את שיטת 7 השערים ליצירת שלום פנימי העוסקת בריפוי גוף נפש.

את השיטה פתחתי מתוך משבר עסקי שהוביל לבעיה גופנית והיווה את הטריגר שלי לעשות שינוי ולחבר בין הגוף והנפש. למעשה כשכל חלקי הפאזל התחברו הבנתי שהטריגר להקמת הפעילות הזו, נבעה בעקבות משבר אישי שחוויתי בגיל 3.

את 14 השנים האחרונות הקדשתי ללימודי תודעה, לימודים אוטודידאקטים שרק האוניברסיטה של החיים מלמדת. למדתי בצורה אקלטית מטובי המרפאים ואני ממשיך להרחיב את התודעה בכל רגע, יום ושעה.

אני מאמין שצמיחה אמיתית מתקיימת באופן עקבי עם הרחבת התודעה. ומאמין שהרחבת התודעה דורשת פעולה אקטיבית.

גישת האימון הרוחני שלי הינה פרקטית ומעשית, פותחת את חדרי הלב, מרחיבה אופקים ומחייה את הנפש. רוחניות מעשית מושכת יותר שפע, שמחה, משמעות, בריאות ואהבה ומשחררת מחסומים של חיים שלמים בדקות.

הלימוד מבוסס על עקרונות מתוך חכמת הקבלה, סודות האותיות, עקרונות מעולם הניהול והאימון ומתובלת בהמון שמחה, צחוק והומור. אני הופך נושאים מורכבים לפשוטים וקלילים לעיכול, כל זאת בהתמסרות מלאה, באותנטיות, בעוצמה וכריזמה סוחפת.

שיטת 7 השערים ליצירת שלום פנימי באה לסייע בזיכוך גוף נפש, יציאה מהסבל, יצירת טרנספורמציה בכל רבדי החיים והגעה לשלום פנימי. כל שער הוא אמצעי להגעה לרמת בריאות, שמחה, שפע כלכלי, חיבור ללב, זוגיות שלמה, חיבור לייעוד ולתכלית החיים. ניתן ללמוד את כל השערים יחד או או בנפרד, כל אחד לפי רצונו. 

השירותים שאני נותן כוללים הרצאות והדרכות לחברות ולארגונים מותאמות אישית, תכניות לימוד שבועיות לקהל הפרטי, ערכות שמע, קורסים דיגיטלים ופגישות אישיות. 

לשרותכם תמיד 

אליהו ויצמן

מהם 7 השערים ליצירת שלום פנימי?

שער 1 - מתודעת חולי לתודעת בריאות -
"ממחלה להחלמה"

איך ליצור מציאות מתמשכת של בריאות ורמת אנרגיה גבוהה בשגרת היום יום וגם ברגעי תשישות וחולי.  חלק מהנושאים הנלמדים:

 • נלמד איך ליצור מציאות של בריאות ברגעי חולי ותשישות מה שיאפשר לך להיות במצב של רפואה מונעת 24/07.
 • איך לשפר את האנרגיה והחיוניות בשגרה מה שיאפשר לך להיות באנרגיה מיטבית כל שעות היום.
 •  נלמד את עקרונות הריפוי הטבעי, מה שיאפשר לך להפעיל את כוחות הריפוי האדירים שקיימים בתוכך ולהמנע מתרופות העולם החדש.
 •  נלמד לעומק מהם גורמי המחלות ומה מייצר חיים ובריאות, מה שיאפשר לך לקבל שליטה על בריאותך ובריאות יקיריך.
 •  נטמיע  הרגלי חיים נכונים, פשוטים ומהנים ליצירת שינוי מתמשך   ולמעבר לאורח חיים בריא מה שיאפשר לך לנהל את חייך מתוך בחירה ואנרגיה גבוהה ולא מתוך אילוץ ותחושת אין ברירה.
 •  ניצור בסיס אנרגטי וגופני חזק מה שיאפשר לך להרגיש אנרגטי לאורך זמן כך שתוכל להגשים את מטרותיך ושאיפותיך. 

שער 2 - מתודעת פחד, ערך עצמי נמוך לתודעת תקווה ועוצמה פנימית-

"מפחד לדחף"

מפחד לדחף איך לעורר את האנרגיה היצירתית האדירה שנמצאת בתוכך, ולהפוך כל פחד לדחף אדיר להצלחה.

 •  נלמד איך לעורר את אנרגיית היצירה והביטוי האדירה שקיימת ופועמת בתוכך מה שיאפשר לך להיות יעיל ואפקטיבי בכל תחום בחייך.
 •  נלמד איך להתמיר את כל פחדיך לדחפים אדירים להצלחה מה שיאפשר לך לפרוץ גבולות ולעשות דברים שלא חשבת שאתה מסוגל לעשות.
 • המעכב לכל התקדמות בחיים הוא תמיד פחד ולכן  נלמד לעומק איך לא לתת לפחדים שלנו לשתק אותנו אלא להשתמש בהם ככוח מניע להתקדמות ולפריצת גבולות מה שיאפשר לך לייצר תוצאות משמעותיות בכל תחום בחייך בכל מציאות חיים שהנך נמצא בה.
 • הפך הפחד הוא תקווה. יחד נלמד להתמיר את הפחד לתדר של תקווה ואהבה, מה שיאפשר לך את אורך הרוח לנוע ולפעול בעולם ולעשות את הדבר הנכון גם אם לכאורה אין לך את כל הכסף, זמן, זוגיות, ידע….  
 •  נלמד איך לחזק את הביטחון העצמי ושפת הגוף, מה שיאפשר לך לבטא את עצמך בחופשיות בעבודה, בזוגיות, עם המשפחה ובעיקר עם עצמך.
 •    נלמד איך לשחרר פוביות, לחצים וחרדות שמקורן פחד ונעבוד על כוחן האדיר של  המחשבות מה שיאפשר לך לייצר תוצאות יוצאות מגדר הרגיל ולפעול מתוך תחושת שחרור וידיעה שאתה במסלול הנכון.

שער 3 - מתודעת בלבול ואי סדר רגשי לתודעת חיבור מוח ללב וקבלת החלטות -
"מבלבול ללבלוב"

מבלבול ללבלוב-קבלת החלטות: איך לעשות סדר "בגן החיות הרגשי" שבתוכך ולקבל החלטות מתוך חיבור בין מוח ללב. 

 • בעידן של היום אנו נדרשים לקבל אלפי החלטות מידי יום, רובם החלטות לא מודעות. יחד עם זאת החלטות מעצבות את העתיד שלנו. מהות השער הזה היא ללמד אתכם איך לקבל החלטות ממקום יותר מדויק ומחובר שלכם מה שיאפשר לך להרגיש שלם מבפנים.
 •  נלמד איך לעשות סדר בגן החיות הרגשי שנמצא בתוכנו מה שיאפשר לך להרגיש משוחרר ונקי מעכבות.
 •  נלמד על הכוחות הבלתי נראים הקיימים בתוכך ואשר אחראיים על כל פעולה והחלטה שלך מה שיאפשר לך לקבל החלטות נכונות ומדויקות יותר למי שאתה ולמי שאתה רוצה להיות בחיים האלה.
 •   נלמד איך לקבל החלטות מתוך חיבור בין המוח ללב מה שיאפשר לך לפעול מתוך נחת רוח ושקט פנימי גם בשגרה ובפרט בתקופות עמוסות ולחוצות.
 •  נעבוד  על חיבור לכוח האינטואיציה וניהול האנרגיה והזמן שלכם. כמו כן נשקיע זמן בהגעה לאיזון רגשי, תיקון המידות הרעות, כעס, קנאה, עצב, חמדנות, עצלנות, גאווה, כל אלה יאפשרו לך לצאת "מהכלא הרגשי" שבו כלואים רוב אוכלוסיית העולם, להיות שמח בחלקך, להפסיק לרצות אחרים מצד אחד אך לשמור על אמפתיות ונועם הליכות מצד שני, להרגיש חזק, נחוש, מלא בשמחה, תשוקה ואהבה.

שער 4 - מתודעת הישרדות לתודעת שפע, שמחה,שירות והשפעה ענפה בעולם
"מהשפעה לשפע"

מהשפעה לשפע-כסף, השפעה ועסקים: איך למשוך שפע חומרי ורוחני אל חייך ולהשפיע שפע טוב בעולם תוך כדי לימוד עמוק של אומנות ההשפעה.

 • כאן נעבוד ב 3 רבדים: אומנות ההשפעה תוך כדי שמירה על תודעת שירות גבוהה, עסקים רווחים שמשפיעים שפע טוב בעולם ושמחה ללא תלות חיצונית.
 •  נלמד איך למשוך שפע חומרי ורוחני מה שיאפשר לך גם להרוויח כסף, גם להנות מהפירות של הכסף ובעיקר להיות בשמחה שאינה תלויה בשום גורם חיצוני.
 • שורש הכאב של האנשים בחיים הוא הרצון לקבל תענוג. אם לא מקבלים את התענוג נכון, התענוג הופך לנגע. בשער זה נלמד עקרונות ליצירת שפע רב בחיים ברמה חומרית ורוחנית מה שיאפשר לך להיות בשמחה אדירה גם במצבים מאתגרים לא מתוך מקום תלוש ואדיש אלא מתוך תנועה פנימית חופשיה שתאפשר לך להתגבר על  דחיינות, עצלנות רגעית  וחוסר רצון לפעול ובכך לצאת ממצבים מאתגרים בעסקים ובחיים ולעלות לשלב הבא.
 •   נלמד איך להשפיע שפע טוב בעולם שכן אין דבר נפלא יותר מאשר להרוויח כסף מעשייה חיוביות, מהנה שהופכת את העולם שלנו למקום טוב יותר. כל אלה יאפשרו לך להרגיש משמעותי, חשוב, מוערך ושלחייך יש משמעות עמוקה וייחודית.
 •  נלמד עקרונות מתוך אומנות ההשפעה". רוב אוכלוסיית העולם עוסקת באומנות השכנוע. שכנוע אותיות הכנעה. הרוב מנסים להכניע אחד את השני בעסקים, בכסף, בדעות ובכל מערכות היחסים שלנו. בשער זה נעשה התמרת תדר ונלמד איך להשפיע על עצמנו ועל הסובבים אותנו ללא הכנעה, ללא שכנוע אלא על ידי מתן שפע וערך אמיתי. כל אלה יאפשרו לך לנהל את חייך ועסקיך בכיף בשמחה ובמינימום לחץ שלילי.
 • כולנו יודעים שעניינים כספים מטרידים את רוב האוכלוסיה. העניים סובלים כי אין להם והעשירים סובלים שמא יאבדו את מה שיש להם. השער הזה יעשה לכם סדר אחת ולתמיד במרחב הזה וילמד אותך איך להיות מנהיג, להפוך את הרצון לקבל לעצמך לרצון להשפיע מה שיאפשר לך להיות יותר שבע רצון מהעשייה שלך בחיים ובעיקר להתחבר מתוך מקום רוחני לחיים המעשיים ובכך להרגיש שקיבלת את המתנה של 2 העולמות. 
 •  נלמד עקרונות מבוא להגדלת הרווחים בין אם כשכירים או כעצמאיים תוך כדי עשייה חיובית ועלייה ברמת השמחה מה שיאפשר לך יותר שקט כלכלי.
 • בשער זה נלמד מבוא לשיפור שפת הגוף, הטונציה ושימוש במילים מה שיאפשר לך לחזק את תחושת הבטחון ואת היכולת לעמוד ולדבר בנחת מול ועם אנשים.
 • השער הזה בעיקר ילמד אותך איך להיות שופע מבפנים כך שכל פעולה שלך תגיע ממקום מלא ושלם. כל אלה יאפשרו לך להיות משפיע ומנהיג ברמה שתבחר לתת בחיים האלה.

שער 5 - מתודעת זוגיות בה כל צד חושב על עצמו לתודעת אחדות בזוגיות -
"מיחד לאיחוד"

מיחד לאיחוד-זוגיות ואינטימיות: איך לשפר ולחזק את הקשר שלך עם הקוטב הזכרי והנקבי שבתוכך כך שתוכל להתחבר חיבור עמוק, אמיתי מלא אהבה ותשוקה עם הפרטנר הזוגי שלך שיוביל לאחדות ולשלום בית.

 • כל בית אב שלישי בממוצע מתפרק וזה עוד לפני שאנחנו מדברים על אלה שסובלים בחיבור הזוגי, כל הרווקים והגרושים שלא מצליחים להתחבר כמו שצריך ואלה שויתרו מראש. עיקר הבעיה נובעת מכך שגברים ונשים כאחד שכחו את המהות האמיתית שלהם. מהות הלימוד כאן היא להתחבר מחדש למי שאתם באמת לאיכויות הזכריות והנקביות שבתוככם תוך כדי שמירה על הרגישות והעוצמה הקיימת בכם. כל אלה יאפשרו לכם לייצר ולשמר  מערכות יחסים אינטימיות המבוססות על אהבת אמת, הרמוניה וכבוד הדדי.
 •  נלמד איך לאזן את הקטבים הזכרים והנקבים הנמצאים בתוכך מה שיאפשר לך להבין את עצמך ברמה עמוקה, לשחרר טראומות ילדות הקשורות לחיבור עם ההורים ולהבין מהם נקודות החוזקה והחולשה שלך ביחסים זוגיים אינטימיים ולזהות ולעבוד על עצמך ברמת השורש.
 •  נלמד איך לייצר  מציאות של אהבת אמת מה  שיאפשר לך לייצר, לשמר ולטפח את החיבור הזוגי שלך עם עצמך קודם ועם הפרטנר הזוגי שבחרת ולחיות בהרמוניה ובשמחה על אף האתגרים שעולים מעת לעת.

שער 6 - מתודעת חוסר סבלנות לתודעת שקט פנימי ונחת רוח -
"מהמתנה לנתינה"

מהמתנה לנתינה- מציאת הייעוד, מדיטציה והתבוננות: איך למצוא, לגלות ולחיות את הייעוד שלך ולתת את המתנות שנובעות מתוכך בעוצמה, בשמחה ובתשוקה.

 •  בעוד שבכל שער שאנו נעבור תחול התמרה תודעתית אדירה שתביא ליישום בשטח, 2 השערים האחרונים בשיטה שפיתחתי הינם שערים עמוקים ורוחנים יותר לעיתים ברמה של קסם ופלא של ממש מה שיאפשר לך להגיע לחיבור עמוק יותר עם עצמך ועם הסובבים אותך.
 • העולם בו אנו חיים מלא בהסחות דעת ועומס טכנולוגי אדיר. רוב בני האדם, בעקבות ריבוי המשימות והגירויים מגיבים לחיים ולא יוצרים את מציאות חייהם. שער אותיות רעש אותיות שיעור. בשער זה נלמד איך לשחרר את הרעשים החיצונים והפנימים וללמוד את השיעור שיסייע לנו להעלות את שיעור הקומה שלנו כאנשים, כהורים לילדינו, כילדים להורינו כחברים, כבני משפחה, כמנהלים וכעובדים אך בעיקר את שיעור הקומה שלנו ביחס לעצמנו כי משם הכל נובע. 
 •  נלמד איך למצוא לגלות ולחיות את הייעוד שלך בעולם על ידי תהליכי התבוננות והגות מעמיקים מה שיאפשר לך למצוא את את נקודת האמת בתוכך מתוך עבודה פנימית.
 •  נלמד את עקרונות המבוא לשחרור מסבל מה שיאפשר לך להרגיש מבפנים, ממש בתוך הגוף שלך, הוקרת תודה וחיבור בין הגוף שלך לנשמה.
 •  נעשה עבודה על חיבור לחזון שמחובר לייעוד, נעבור תהליכי התבוננות ומדיטיציה שיאפשרו לך להרגיע את הנפש, לצחצח את הנשמה ממש ולהתחבר לרצונות האמיתים הקיימים בתוכך.

שער 7 - מתודעת "זה לא אשמתי" לתודעת "100% אחריות והקמת מורשת חזקה"
"מניתוק לתיקון"

מניתוק לתיקון- הקמת מורשת חזקה: איך להבריא ולתקן את החלקים העמוקים ביותר בתוכינו כך שאור התיקון יתחיל לנבוע מאיתנו ולהיות מופץ לילדינו, הורינו, חברינו ומשפחתנו ולעבר בנייה של מורשת חזקה והתחלה של תיקון עולם עוד בחיים האלה.

 • בשער זה, האחרון בשיטת 7 השערים ליצירת שלום פנימי נלמד איך להבריא את החלקים העמוקים ביותר בתוכנו מה שיאפשר לך להגיע לשלום פנימי אמיתי עם עצמך ולתחושה של אהבה פנימית עמוקה לעצמך, לבורא עולם ולסובבים אותך.
 • נלמד איך ליצור מורשת חזקה  ולהבריא את החלקים העמוקים ביותר בתוככם מה שיאפשר לך  להעצים, לשפר ולאחות מחדש במידת הצורך את החיבורים עם היקרים לכם מכל.
 • העבודה כאן תחבר אתכם לתכלית של הייעוד שלכם, לתכלית החייים ולתכלית הבריאה מה שיאפשר לכם להבין למה אתם כאן באמת.
 • כאן נלמד איך  לראות את העולם מנקודת מבט אוהבת יותר,  עוצמתית יותר ובעיקר נכונה יותר מה שיאפשר לכם לשחרר משקעים מהעבר ולקחת 100% אחריות על חייכם.
 • שער זה הוא למעשה מבוא למודל שברגע שתהיה מסה קריטית של אנשים בו יוכל להביא שלום פנימי וחיצוני לעולם כולו. מי שיעמיק בשער הזה לעומק יוכל באמצעות הכלים והטכנולוגיה של השער לטאטא ולנקות את הפסולת הרגשית המנטלית והרוחנית שקיימת בו שכן רק אם כל אדם ינקה את סביבת ביתו נוכל להגיע לשלום אמיתי. 

התחברות / התנתקות